Panele podłogowe z 20-letnią gwarancją

salon

fot. salon

Polimeryzowane panele podłogowe serii My Style i Brilliance Floor koncernu Kronospan to połączenie komfortu i ciepła podłogi drewnianej z zaletami zwykłych paneli podłogowych.

Nowoczesna technologia polimeryzacji paneli podłogowych „High Definition Design” opracowana przez specjalistów Kronospan, to unikalne rozwiązanie dające szeroki wybór dekorów – od naturalnego olejowanego drewna do podłóg o wysokim połysku. Charakteryzuje się ona również bardzo dużą trwałością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu objęty gwarancją producenta okres eksploatacji to nawet 20 lat. Polimeryzowane panele serii Brilliance Floor i My Style można kupić już w prawie 200 najlepszych sklepach z podłogami a już 13 stycznia 2011 roku, będzie można je zobaczyć na specjalnie zorganizowanym evencie w salonie firmowym grupy Kronospan – Malta Trading w Poznaniu przy ulicy Wołkowyskiej 32.

Ciszej…

salon

fot. salon

Dzięki technologii polimerowej podłoga Brilliance Floor i My Style jest wyraźnie cichsza od laminatu, nie wymaga dodatkowego wyciszenia, dzięki czemu uzyskano efekt cichej podłogi drewnianej lub elastycznej.

Cieplej…
Wyraźnie cieplejsza i bardziej delikatna w dotyku, jak prawdziwe drewno. Wykończenie powierzchni daje poczucie komfortu porównywalne z użytkowaniem lakierowanego lub olejowanego drewna.

Trwalej…
Powłoka polimerowa wykorzystywana w panelach Brilliance Floor i My Style jest elastyczna i o wiele grubsza niż w przypadku zwykłych paneli laminowanych, dzięki czemu jest o wiele bardziej odporna na uderzenia, a ewentualne zarysowania są mniej widoczne niż w przypadku zwykłego „laminatu”.

Idealny wygląd…
BrillianceFloor to podłogi najwyższej jakości. Dzięki użyciu opatentowanej technologii „High Definition Design” uzyskano doskonały efekt naturalnego drewna, który odzwierciedlony jest w matowych i błyszczących wykończeniach paneli.

Technologia „High Definition Design” została opracowana na potrzeby koncernu Kronospan i jest wykorzystywana w polskich zakładach Grupy zlokalizowanych w Strzelcach Opolskich. Podłogi Brilliance Floor otrzymały w kwietniu 2010 roku tytuł „Odkrycie roku” w konkursie „Laur konsumenta”. Ten prestiżowy konkurs wyróżnia najlepsze produkty dostępne na polskim rynku.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)