Piękno barwnych ścian

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Schody w kolorze chłodnego błękitu albo meble w odcieniach bajkowego różu? Dlaczego nie?

Emalia akrylowa Akrylux marki Dekoral wzbogaciła się właśnie o 4 nowe barwy, które idealnie pasują do kolorów popularnej emulsji do ścian i sufitów Akrylit W marki Dekoral. Dodatkowo produkt ten sprawdza się także podczas dekorowania pokoi dziecięcych, ponieważ w nowym wydaniu spełnia europejskie normy bezpieczeństwa.

Dekoracyjne malowanie drewna to w ostatnim czasie powracający do łask trend, który jest ciekawszy, kiedy barwy emalii dobrze komponują się z kolorami, którymi pokryto ściany. Szybkie dokonanie zmian z pewnością ułatwi nam szybkoschnąca, wodorozcieńczalna emalia Akrylux marki Dekoral. Popularna farba akrylowa do drewna i metalu została wzbogacona o 4 nowe kolory, wyróżniające się wyrazistością oraz bardzo radosnymi barwami. Jednocześnie bardzo dobrze współgrają z paletą kolorów emulsji lateksowej do ścian i sufitów Akrylit W. W ten sposób jest możliwość jednoczesnej gry barwą ścian i elementów dekoracyjnych, tworząc w ten sposób niepowtarzalne kompozycje. Emalia Akrylux jest teraz dostępna łącznie w 19 gotowych kolorach.

Zobacz również: Wyjście na taras bez barier
kolory

fot. kolory

„Słoneczny blask” to pierwsza propozycja firmy Dekoral. Intensywny żółty doskonale sprawdzi się w jasnych kompozycjach, opartych na czerwieni i pomarańczach. Natomiast „lodowy błękit” wprowadzi do wnętrza ożywczy chłód i doda mu energii. Kolor ten idealnie będzie współgrać zarówno z bielą jak i fioletami. Jeśli marzy nam się jednak sielska atmosfera, zdecydujmy się na „bajkowy róż”, który można połączyć z żółcią lub błękitem. W ten sposób stworzymy radosną kompozycje np. w dziecięcym pokoju. Decydując się na magiczny fiolet, możemy wprowadzić do pokoju atmosferę tajemnicy. Aby podkreślić charakter miejsca, odcień ten możemy dodatkowo zestawić z szarościami lub błękitami.

Tworzenie modnych kompozycji to jednak nie jedyna zaleta emalii – od tego roku spełnia ona także wymagania europejskiej normy PN-EN 71-3:1998 „Bezpieczeństwo Zabawek”. Dzięki temu doskonale nadaje się do malowania elementów dekoracyjnych w pokojach dziecięcych jak i samych zabawek.

Piękno barwnych ścian, połączone z wyjątkowymi kolorami drewna oraz metalu to propozycja, dzięki której możemy swobodnie kreować barwy i charakter naszych wnętrz.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)