Piękno jesiennych barw

Aranżacje w ciepłych odcieniach Jedynka® Ogród Barw

fot. Aranżacje w ciepłych odcieniach Jedynka® Ogród Barw

Jesień kojarzy się przede wszystkim z coraz krótszymi dniami oraz pochmurną i deszczową aurą. Często uważana jest za najsmutniejszą porę roku. Niekiedy zapominamy, że miesiące jesienne obfitują także w niezwykle piękne połączenia barw – ciepłe żółcienie mieszają się z pomarańczem i czerwienią liści, a palety kolorów dopełnia elegancki wrzos. Warto zainspirować się taką eksplozją odcieni i przenieść je do aranżacji wnętrz. Odpowiednie kolory znajdziemy w kolekcji farb Jedynka® Ogród Barw.

Zobacz również: Zawsze modny wzór drzwi

Połączenia odcieni tworzone przez naturę są urzekająco piękne. Mogą być niewyczerpanym źródłem pomysłów na stworzenie w naszych domach pełnych uroku i ciepła aranżacji. Jesienne kolory – złocisty, pomarańczowy, czerwony czy też wrzosowy – zastosowane we wnętrzach, wniosą do nich energię i optymistyczny nastrój. Są to odcienie o uniwersalnym charakterze, które doskonale pasują zarówno do salonu, jadalni czy sypialni.

Aranżacje w ciepłych odcieniach Jedynka® Ogród Barw

Przeczytaj: Stalowa skórka

fot. Aranżacje w ciepłych odcieniach Jedynka® Ogród Barw

Kolory złotej, polskiej jesieni możemy odnaleźć w serii farb Jedynka® Ogród Barw. To kolekcja gotowych odcieni, dla powstania których inspiracją było piękno przyrody. Tonacje jesienne odszukać możemy w linii żółtej, wprowadzającej ciepło i radość oraz w linii czerwonej – przywodzącej na myśl witalność i dynamizm.

Żółcienie, pomarańcze i czerwienie z kolekcji Jedynka® Ogród Barw, tworzą wnętrze nastrajające optymistycznie, pełne pozytywnej energii. Kompozycja takich odcieni pobudza zmysły i poprawia samopoczucie. Dodatkowo, te ciepłe kolory pozwalają optycznie powiększyć przestrzeń. „Żółta renkloda”, „aksamitny nagietek”, „tajemniczy słonecznik”, „apetyczna pigwa” to tylko niektóre z odcieni kolekcji Jedynka® Ogród Barw, przywodzące na myśl piękne, złocisto-pomarańczowe jesienne liście. Zastosowane w aranżacji mieszkań, nadadzą im urzekający styl.

Do stworzenia pełnych uroku wnętrz, idealną bazą kolorystyczną może być także zaczerpnięty z jesiennych krajobrazów, odcień wrzosowy. Subtelny fiolet dodaje mieszkaniu elegancji, a jednocześnie wypełnia je delikatnym ciepłem. „Bujne wrzosowisko”, „orzech włoski”, „orzech laskowy” z serii Jedynka® Ogród Barw pomogą odczuć oddziałujące na zmysły piękno natury, także w naszych domach.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)