Pikowane meble

krzesło

fot. krzesło

Firma Paged Meble – producent mebli opartych na surowcach naturalnych – dbając o atrakcyjność swojej oferty, wprowadził na rynek krajowy dwa nowe modele – krzesło oraz sofkę VOGUE. Piękne pikowane meble nawiązują do modnego stylu art deco. W zależności od koloru tapicerki potrafią nadać wnętrzu romantyczny, bądź drapieżny i rockowy klimat.

Voque jest nie tylko magazynem o modzie, dla wielu to wyrocznia, która kreuje trendy na ulicach największych metropolii. Każdy numer jest kwintesencją klasy, szyku i najlepszego gustu. Polska firma Paged Meble posiada w swojej ofercie wyjątkową kolekcję o tej samej nazwie. Krzesło i sofka VOGUE były dostępne do tej pory wyłącznie dla klientów korporacyjnych, ale w związku z dużym zainteresowaniem, już od listopada tego roku, dostępny jest w sprzedaży krajowej.

„Chcieliśmy stworzyć mebel, który dzięki swojej prostocie i oryginalności odmieni każde wnętrze. Piękne krzesło, którego głównym atutem jest tapicerowanie, zostało wzbogacone modnymi pikowaniami. Uniwersalny model po zastosowaniu różnych tkanin i barw ma moc całkowitej zmiany charakteru pomieszczenia, w którym go umieścimy” – powiedziała Wika Jamróz, Brand Manager Paged Meble.

krzesło

fot. krzesło

Zobacz również: Chleb Rzymianina

Nowe modele pozwolą na stworzenie niepowtarzalnego, eleganckiego, a zarazem przytulnego wnętrza. Kolekcja Vogue oferuje krzesło idealnie pasujące zarówno do gabinetu, jak i jadalni. Natomiast sofka doskonale sprawdzi się w przedpokoju, bądź sypialni, jako miejsce do odpoczynku i relaksu. Najpopularniejszy rodzaj wykończenia to duet słodkiego różu miękkiej tkaniny i ikonicznej czerni, które razem tworzą ponadczasową elegancję.

krzesło

fot. krzesło

Krzesła i sofki VOGUE są dostępne od listopada w salonach współpracujących z Paged Meble. Ceny sofek VOGUE zaczynają się od 740 zł, natomiast krzeseł od 530 zł.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)