Pistolet natryskowy do malowania ścian

pistolet natryskowy

fot. pistolet natryskowy

System natryskowego malowania ścian to najnowsze na polskim rynku urządzenie hobbystyczne. To równocześnie pierwszy pistolet, którym można malować nie tylko ściany wewnętrzne ale i elewacje.

Najnowszy pistolet natryskowy z serii WallPerfect W985ISS firmy WAGNER to urządzenie przeznaczone do użytku przez samodzielnych majsterkowiczów. Sprawdza się zarówno przy malowaniu dużych powierzchni jak i przy nanoszeniu dekoracyjnych wzorów.
To pierwszy system, który nie wymaga przelewania farby do pojemnika pistoletu. Farba zasysana jest bezpośrednio z oryginalnego opakowania. Duży zasięg końcówki natryskowej urządzenia stanowi dodatkowo duże ułatwienie w malowaniu sufitów. Pistoletem można malować nie tylko ściany wewnętrzne i sufity, ale także elewacje.

Natrysk farby możliwy jest w rekordowym czasie, trzy razy szybciej niż tradycyjnym pędzlem lub wałkiem.

Urządzenie nadaje się zarówno do malowania farbami emulsyjnymi jak i farbami lateksowymi. Farbę łatwo się zmienia. System wyposażony jest w samoczyszczącą się pompę tłoczącą. By zmienić kolor wystarczy przepłukać urządzenie wodą. System jest składany, dlatego łatwo go transportować i przechowywać.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)