Po prostu wygodna kanapa

Nic tak nie równa się dobremu odpoczynkowi jak po prostu wygodna kanapa. Po wyczerpującym dniu pracy każdy z nas zasługuje na odrobinę relaksu. MM Collection proponuje „zachodnio-brzmiący” zestaw Berlin.

Dwa oblicza wypoczynku
Zestaw Berlin można skompletować na różne sposoby, korzystając z dwu- i trzyosobowych modeli. W salonie o dużej powierzchni polecanym układem jest kształt litery L. Charakter zestawu podkreślą także dwie wolno stojące sofy umieszczone po dwóch stronach stylowej ławy. Mniej miejsca zajmie model w postaci narożnika kombinowanego, przeznaczony zarówno dla siedzących gości jak i drzemiących domowników. Niezależnie od wariantu ułożenia, uzupełnieniem zestawu może być kwadratowa pufa, ustawiona tak jak sofa na metalowych nóżkach. Starannie wyprofilowane ruchome oparcia, sprawdzają się jako wygodne poduszki pod głowę, podczas np. oglądania filmu.

Krawędzie sofy mają zaokrąglony kształt i w zestawieniu ze skórą naturalną nadają ”Berlinowi” elegancji. Komplet można dopasować do każdego wnętrza, dzięki różnorodnym barwom i odcieniom, które są do dyspozycji.

Informacje o produkcie

narożnik

fot. narożnik

Materiał: skóra naturalna, ekoskóra, tkanina
Stelaż: części nośne wykonane z litego drewna
Siedzisko: sprężyna falista, pianka warstwowa pokryta watą
Oparcie: elastyczne pasy, pianka pokryta watą
Nogi: metalowe
Kolory: szeroka paleta barw
Akcesoria: oparcie wkładane (ok.75x42cm) – może być dodawane jako oparcie w narożniku kombinowanym
Funkcje: oparcia wkładane w sofie 3-osobowej, 2,5-osobowej oraz 2-osobowej
Wymiary: wysokość 75 cm, głębokość 91 cm,
wysokość siedziska 40 cm, głębokość siedziska 58 cm

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)