Podłogi kobiece z natury

salon

fot. salon

Podłogi w zależności od gatunku drewna, z jakiego są wykonane, różnią się barwą oraz wzorem. Każdą z nich charakteryzuje indywidualny styl, który jest podstawą do stworzenia efektownej aranżacji. Ich niepowtarzalny wygląd jest niczym wizualizacja kobiecej natury – każda wyjątkowa i piękna na swój sposób. Wnętrze mieszkania, czy pokoju kobiety mówi o tym jaka ona jest.

Odzwierciedlając faktyczne usposobienie mieszkanki, nie tylko stanowi jej wiarygodną wizytówkę, ale przede wszystkim zapewni dobre samopoczucie. Dlatego ważne jest, by wnętrze było dopasowane pod względem zarówno funkcjonalnym jak i wizualnym, do gustu i stylu życia danej osoby.

Firma DLH Poland proponuje unikalne podłogi drewniane, które obrazują trzy różne kanony piękna. Każda z nich budzi inną inspirację i pozwala na stworzenie indywidualnej aranżacji, adekwatnej do cech charakteru i upodobań kobiety.

Wyrafinowana i zdecydowana
Klasyczna elegancja to styl, na który stawia wiele kobiet. Proste formy oraz stonowane kolory mają wymiar ponadczasowy i cieszą się niesłabnącą popularnością nie tylko w branży odzieżowej, ale także wnętrzarskiej. W klasycznych aranżacjach królują szlachetne materiały i tradycyjny design oszczędny w ozdobne detale. Podłoga dębowa doskonale wpisuje się w tę konwencję, podkreślając przy tym szykowny charakter wnętrza. Dąb jest bardzo popularny i powszechnie uznawany za materiał wykończeniowy prestiżowych wnętrz. Podłoga z oferty DLH Poland dla uwydatnienia jej naturalnego piękna, została poddana procesowi szczotkowania. W efekcie uzyskano produkt o ciekawym wzorze usłojenia, który umożliwia subtelne łączenie tradycji z elementami nowoczesnymi. Istnieje możliwość modyfikowania barwienia tego gatunku, dzięki czemu w ofercie dostępny jest szeroki wachlarz wersji kolorystycznych. Kolekcja dębowych podłóg z pewnością sprosta wymaganiom kobiet kreujących wnętrze zgodnie z zasadą „less is more”.

salon

fot. salon

Odważna i charakterna
Wielbicielki odważnych rozwiązań bez wątpienia ulegną urokowi ognistej podłogi z Doussie. Gatunek ten charakteryzuje się wyraźną i ciepłą pomarańczową barwą. Energetyczny kolor i dekoracyjny rysunek drewna tworzy efektowne połączenie z minimalistycznymi meblami w kontrastowej barwie, np. białej lub beżowej. Kompozycja ta tworzy przyjazny nastrój i doskonale oddaje naturę osoby o mocnym temperamencie. Drewno Doussie poza walorami dekoracyjnymi charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Wysoka odporność tego gatunku może stanowić istotny atut dla osób, które lubią spędzać czas w domu w sposób aktywny, np. ćwicząc lub zapraszając gości. Dzięki wysokiej twardości, podłoga pozostanie w niezmiennym stanie nawet po wieczorku tanecznym ze znajomymi.

Delikatna i zmysłowa
Dla romantyczek i artystycznych dusz firma DLH Poland dedykuje drewniane podłogi z Orzecha Amerykańskiego. Charakteryzuje je intensywna barwa czekolady i miękko zarysowane usłojenie tworzące unikalne, faliste wzory. Jasne, beżowe pasma, przeplatane ciemniejszymi brązami tworzą niezwykły obraz, którego autorem jest sama natura. Dekoracyjna podłoga jest doskonałą bazą dla wnętrz o sentymentalnym charakterze, nawiązującym do stylu retro. Może być zestawiona w subtelnej formie, w tonacji beży i brązów. W aranżacji tej ważną rolę odgrywają tkaniny – przede wszystkim błyszczące atłasy i lekkie tiule, które nadają jej finezyjnego wyrazu. Podłoga z Orzecha Amerykańskiego z odpowiednio dobranymi dodatkami pozwala wykreować unikalną przestrzeń o inspirującej aurze, która sprzyja twórczemu myśleniu. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)