Podłogi polimerowe

podłogi polimerowe

fot. podłogi polimerowe

Podłogi polimerowe są nowością na rynku polskim. Pierwszym producentem, który sięgnął po to rozwiązanie jest Krono Original. Najważniejszą cechą wyróżniającą podłogę lakierowaną jest jej polimerowe pokrycie wyjątkowo odporne na zabrudzenia i czynniki chemiczne.

Przeczytaj również: Wiosna pachnąca drewnem

Zastosowanie nowej, unikalnej technologii produkcji powoduje, że w trakcie eksploatacji podłogi BrillianceFloor na ścieranie i zarysowania narażona jest jedynie zewnętrzna warstwa polimerowa. Właściwa struktura podłogi pozostaje nienaruszona, co pozwala na zachowanie jej pierwotnego wyglądu i przedłużenie żywotności.

Pokryta ochronną warstwą podłoga nie matowieje i nie traci swojego pierwotnego połysku oraz barwy. Powierzchnia lakieru i polimeru gwarantuje bowiem pełną stabilność wzoru i koloru bez ryzyka ich zmiany, niezależnie od nasłonecznienia i innych czynników zewnętrznych.

Dzięki polimerowemu pokryciu podłoga jest także bardziej cicha od laminowanej i nie wymaga dodatkowego podkładu tłumiącego hałas. Bez maty izolującej ma porównywalne parametry akustyczne jak laminat ze specjalnym podkładem wygłuszającym. Kolekcja BrillianceFloor charakteryzuje się dekorami o wysokich walorach estetycznych, znakomicie odzwierciedlających naturalne drewno i jego głębię.

BrillianceFloor
Grubość: 7,8,10 mm
Klasa ścieralności: AC3, AC4, AC5

Pełny asortyment oraz adresy sklepów DDD Dobre Dla Domu znajdują się na stronie www.ddd.com.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)