Pokój dziecka w stylu rustykalnym

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Przyglądając się kolekcji mebli dla dzieci marki Pinio, o wymownej nazwie Nostalgia, nietrudno odgadnąć, za czym tęsknili jej projektanci – za naturą, zapachem lasu i ciepłym dotykiem naturalnego drewna. Ta tęsknota w swojej oswojonej formie przybrała postać wyjątkowej kolekcji mebli, gdzie potencjał natury łączy się w ciekawy sposób z ludzką wyobraźnią. Tak powstała Nostalgia.

Przeczytaj również: Sofa kameleon

Nostalgia to wyjątkowy zestaw wśród kolekcji mebli Pinio. Styl rustykalny charakter emanuje ciepłem i energią lasu sosnowego. To, co wyróżnia kolekcję to niepowtarzalne postarzane wykończenie, dzięki któremu meble tworzą w pokoju dziecięcym szczególnie przytulny nastrój oraz dostarczają wrażenia ciągłego obcowania z naturą i jej najlepszymi skarbami.

pokój dziecka

Zobacz również: Klasyczny wzór mebli

fot. pokój dziecka

Szeroki wybór elementów kolekcji oraz możliwość dowolnego ich komponowania pozwala zaaranżować pokój zarówno dla niemowlęcia, jak też przedszkolaka, starszego dziecka, czy nawet nastolatka. Solidnie skonstruowane meble oraz ich styl oparty na klasycznych formach, naturalności i prostocie sprawia, że Nostalgia to kolekcja, która nigdy nie wychodzi z mody i może towarzyszyć dziecku na każdym etapie jego rozwoju. Łóżeczko dla niemowlęcia rośnie wraz z nim by zamienić się w tapczanik dla przedszkolaka, kiedy szafa jednodrzwiowa przestaje wystarczać możemy ją zamienić na większą, skrzynia na zabawki zaś z czasem świetnie sprawdzi się w roli schowka na inne przedmioty. Tęsknotę za naturą i jej dziełami zamień na Nostalgię od Pinio. To szczęśliwy wybór dla każdego dziecka.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)