Pokój dziewczynki – czyli nie taki róż straszny

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Może być subtelny, romantyczny, pastelowy lub fluorescencyjny. Różowy – ulubiony kolor małych dziewczynek i dorosłych fashionistek. Wszystkim, którzy chcą uszczęśliwić swoje córki różem we wnętrzu, Pinio zaleca umiarkowanie – sprawdzą się neutralne meble i kilka kolorowych dodatków.

Polska marka Pinio zdążyła już nas przyzwyczaić do uroczych stylizacji całych pokoików dziecięcych oraz kolekcji, które co roku zdobywają wszystkie ważniejsze nagrody w branży. Polskie meble, które wybrały dla swoich dzieci m.in. Viola Kołakowska, Kasia Skrzynecka, Natalia i Paulina Przybysz czy Martyna Wojciechowska, charakteryzuje najwyższa jakość materiałów, oryginalne wzornictwo i szczególna dbałość o detale.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Kiedy w domu rośnie mała dama, przychodzi moment, kiedy liczą się tylko dodatki w kolorze różowym. Czemu? Nie pytajmy, po prostu akceptujmy. Pastelowy róż, wykorzystany w aranżacjach wnętrzarskich, jest spełnieniem marzeń wielu małych dziewczynek. Nie każdy rodzic przepada za tym kolorem, ale czasem warto posłuchać córki i zrealizować jej wyobrażenie idealnego, różowego pokoju. Ta fascynacja to część ich niewinnego, dziewczęcego czaru. Nie szalejmy z różowymi meblami, ponieważ mogą one szybko się znudzić. Tutaj najważniejsze jest wyczucie i unikanie przesady, do której skłonne są często nasze dzieci. Wykorzystajmy do tego dodatki, a w razie czego, zawsze można je zmienić na inny kolor.

Propozycja Pinio dla dziewczynek w kolekcji Toto to nowoczesne połączenie różowych akcentów i czystej bieli mebli. Jeżeli wolimy eleganckie, stylowe wydanie, wybierzmy dekoracyjne kokardki Parole, w pozostałych kolekcjach bazę stanowią białe meble i stonowane różowe dodatki, pudełka, misie, obrazki. Sprawią one, że pokój Twojej córeczki będzie wyglądał po prostu uroczo.

Pokój dziecka

fot. Pokój dziecka

Mebli w pokoju nie musi być wiele, ponieważ najważniejsza jest przestrzeń do zabawy. W przypadku pokoju dla nastolatek, ważne jest, aby dać im możliwość wyrażenia siebie, swojej osobowości oraz emocji. Niech same wybiorą kolory, dodatki, powieszą własne fotografie czy plakaty.

„Dziewczynki bardzo dużą wagę przywiązują do pięknych wnętrz i detali. Warto już od najmłodszych lat wspólnie rozwijać zmysł estetyczny u naszych dzieci. Dzięki wspólnemu zaprojektowaniu pokoju dziewczynki, zyskamy jej zaufanie i uśmiech” – dodaje Michał Błaszak, Brand Manager marki Pinio.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)