Pokój Małego Pirata

Pokój Małego Pirata

fot. Pokój Małego Pirata

Wakacje to dla dzieci czas poznawania nowych miejsc i zdobywania nowych „lądów”. W letnie miesiące mogą do woli oddawać się eksplorowaniu świata w atmosferze wesołej zabawy. Nasza pociecha, która jeszcze niedawno tuliła się do pluszaków, teraz niczym pirat, chce przeżyć wakacyjną przygodę. Aranżując jego pokój dodatkami z pirackiej kolekcji jeszcze bardziej pobudzimy w nim apetyt na przygodę. Do dzieła!

Przeczytaj również: Pasy i kraty we wnętrzach

Stworzenie odpowiedniego klimatu dla młodego zdobywcy mórz i oceanów nie wymaga przeprowadzenia rewolucji. Jeśli jeszcze nie planujemy wymiany mebli i malowania, nie musimy tego robić. Wystarczy, że dobierzemy odpowiednie elementy dekoracyjne i kilka tematycznych dodatków. Dzieci lubią zmiany i lubią się czuć wyjątkowe. Dbając o ich otoczenie dajemy sygnał, że są dla nas ważne.

Pokój Małego Pirata

fot. Pokój Małego Pirata

Dywan Pirate’s Island rozłożony na środku pokoju będzie idealną wyspą piratów, na którą można dopłynąć statkiem zrobionym z krzeseł, skrzyni na zabawki i wszystkiego co podpowie im fantazja. Groźnego wyglądu piratom dodadzą tatuaże, a także własnoręcznie wykonana czarna flaga, którą można zawiesić Okręcie.

Dekorując pokój warto także pomyśleć o fototapecie. Mapa fizyczna świata naklejona na ścianie pomoże ułożyć plan podróży, a w przyszłości stanie się pomocna w nauce geografii. Do tego kilka dodatków: narzuta na łóżko Mundi, abażur Piraci, podpórka do książek oraz mini ramka na zdjęcia z serii Mały Pirat. I pokój pirata gotowy.

Po szalonej zabawie mile będzie widziany posiłek podany na specjalnej pirackiej zastawie. Wieczorem, najedzony i umyty mały zdobywca skarbów, bez problemu zaśnie pod piracką pościelą i będzie śnił o bezkresnych morzach i wspaniałych przygodach, jakie mogą go spotkać.

Przeczytaj również: Ekskluzywna wanna dla dwojga

Wszystkie pirackie produkty można złowić na www.kidstown.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)