Pokój małej ogrodniczki

fototapeta

fot. fototapeta

Kwiatki, bratki i stokrotki. Kto z nas nie pamięta wesołych piosenek śpiewanych w przedszkolu. Jeżeli jednak, już jako rodzić, ciągle darzysz specjalnymi względami wszystkie kwieciste motywy, możesz wykorzystać ten wzór podczas aranżowania pokoju swojej córki.

Przeczytaj również: Potęga naturalnego wzoru

Sklep internetowy Fototapeta4u.pl swoje tapety adresuje do wszystkich tych małych dziewczynek, którym miłość do kwiatów nie jest obca. Wśród licznych propozycji dekoracji ściennych, można znaleźć wiele roślinnych motywów. Charakteryzują się powtarzalnością wzorów, które połączone z lekkimi i gustownymi meblami, nadadzą wnętrzu niezwykłej lekkości i energetycznego charakteru.

fototapety

Przeczytaj również: Domowe biuro i miejsce do nauki

fot. fototapety

Fototapeta4u.pl pozwala by każdy kwiecisty motyw zamówić w postaci fototapety winylowej na podłożu z fizeliny. Ten wyjątkowo gładki, satynowy materiał nie tylko sprawdzi się w tych miejscach, w których niezbędna jest podwyższona odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale pozwoli także na delikatne czyszczenie fototapety. Dzięki czemu dekoracja w dziecięcym pokoju nie będzie sprawiała problemów użytkowych. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)