Pokój młodzieżowy w dobrym guście

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

We współczesnej sztuce aranżacji wnętrz nie zniknął odwieczny konflikt między pokoleniami. Znalezienie wspólnego w tej kwestii języka z pociechą jest nie lada wyzwaniem dla rodzica. Sporne kwestie dotyczące estetyki pokoju, jak i jego funkcjonalności rozwiązuje zestaw ICARO FM Gawin przeznaczony dla młodzieży.

Przeczytaj: Fototapety na drzwi

Nastolatki dojrzewając poszukują własnej tożsamości i dokonują prawdziwych rewolucji w otoczeniu. Kształtujący się w tym okresie styl warunkują zmieniające się zainteresowania młodych oraz potrzeby, jakim sprostać musi ich własny kąt. Jednego dnia nasza „królewna” przeistacza się w wojującą z niesprawiedliwością świata „ekolożkę”, by po paru miesiącach odkryć błyszczący świat celebrytów, do którego chciałaby należeć. Z kolei nasz syn – zapalony sportowiec i kibic lokalnego klubu piłki nożnej nagle pragnie zostać gitarzystą rokowym i w jednej chwili planuje zmienić cały wystrój pokoju zgodnie z nowym wizerunkiem.

Zmienność humorów nastolatków może przyprawić o ból głowy, a coraz to inne pomysły na urządzenie ich pokoju mogą powodować spore wydatki. Rozwiązaniem tych problemów jest zestaw ICARO – najnowsza propozycja FM Gawin.

Przeczytaj również: Komfortowy zestaw do prasowania

Dla młodej gwiazdy rocka i znawczyni mody
Urządzenie pokoju nastolatka meblami należącymi do jednej linii wzorniczej zapewnia wrażenie spójności i uporządkowania. To młodzieżowy komplet składający się z łóżka, trzydrzwiowej szafy, biurka oraz regałów, które pomieszczą wszelkie drobiazgi. Utrzymane w jasnej tonacji meble mają właściwość szybkiej adaptacji do charakteru otoczenia. Korpusy w barwie orzecha tiebolo tworzą harmonijny duet z waniliowymi frontami szafek. Wyraziste usłojenie zewnętrznych części współgra z gładką fakturą drzwiczek. Proste uchwyty w metalicznym kolorze dodają meblom nowoczesnego charakteru. Zestaw ICARO stanie się bazą do eksperymentów w poszukiwaniu własnego stylu.

Wszystko w zasięgu ręki
Młodzieżowy zestaw został staranie skomponowany pod względem funkcjonalności. Wyjątkowo pojemna, trzydrzwiowa szafa z łatwością pomieści ubrania nastolatka. Duże lustro znajdujące się na jej froncie pozwoli na dokładne przeglądanie się. Dwie dolne szuflady mogą stać się miejscem dla dodatkowych par butów oraz toreb i plecaków. Wyjątkowo wygodne łóżko zapewni komfort wypoczynku i zadba o kręgosłup śpiącego. Znajdująca się w nim skrzynia na pościel umożliwi utrzymanie porządku w pokoju nastolatka. Biurko przystosowane zarówno do pracy jak i zabawy posiada wysuwaną półkę na klawiaturę. Pomoce naukowe mogą być przechowywane w dwóch przestronnych szufladach na prowadnicach rolkowych. Wiszące szafki posiadają możliwość regulacji, dzięki czemu z łatwością można dostosować ich położenie do potrzeb użytkownika. Gust muzyczny nastolatka może ulegać zmianom, ale zawsze doceni on uchwyt na płyty CD, w jaki wyposażona została jedna z szafek.

Zestaw mebli systemowych przygotowany został z myślą o ceniącej styl i funkcjonalność młodzieży. Prostota kształtów wraz ze stonowaną kolorystyką mebli stanowi bazę dla wszelkich pomysłów na urządzenie wnętrza. Ergonomię użytkowania zapewniają pojemne szafki i szuflady wraz z przepastną szafą mieszczącą wszystkie ubrania.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)