Pomysł na jadalnię w ogrodzie

meble ogrodowe

fot. meble ogrodowe

Wiadomo nie od dziś, że świeże powietrze wpływa na poprawę apetytu. Warto więc wykorzystać piękną pogodę, aby urządzić jadalnię w ogrodzie i wraz z najbliższymi móc cieszyć się urokiem przyrody.

Zobacz również: Kolorowe sypialnie

Jadalnia w ogrodzie to ciekawy pomysł na urozmaicenie wspólnych posiłków. Przebywając na świeżym powietrzu, w otoczeniu zapachu kwiatów, ze smakiem zjemy przyrządzone potrawy. Pamiętajmy jednak o tym, że niezależnie od uroku najbliższego otoczenia warto zatroszczyć się o odpowiednią dekorację.

Centralnym punktem aranżacji jest stół. Powinien być duży, by mógł pomieścić wszystkich domowników. Warto dobrać do niego krzesła, zwracając uwagę na to, czy są wystarczająco wygodne. Wybór materiału, z którego będą wykonane, to kwestia indywidualnych upodobań. Można zdecydować się na jeden z modeli spośród szerokiej oferty mebli ogrodowych: drewnianych, metalowych lub technorattanowych.

tkaniny

fot. tkaniny

Kolejnym krokiem jest wybór odpowiednich dodatków, które umilą nam czas spędzony w ogrodzie. Dekoria.pl posiada w swojej ofercie ponad 500 tkanin do dekoracji zarówno mieszkania, jak i ogrodu. W tym sezonie eksperci Dekoria.pl polecają kolekcję Loneta. Jest to zestaw tkanin w najmodniejszych odcieniach, dzięki którym odmienimy wystrój przydomowego ogrodu. Materiał wykonany w 75% z bawełny oraz w 25% z poliestru nadaje się do wykonania uroczych poduszek, siedzisk, obrusów czy serwetek. Na koniec dodajmy ulubiony zestaw ceramiki, który dopełni całą aranżację.

Szeroki wybór tkanin daje gwarancję stworzenia wymarzonej stylizacji. Dostępne odcienie materiałów możemy łączyć ze sobą, osiągając tym samym ciekawe kompozycje kolorystyczne. Osoby, które nie są pewne swojego wyboru, mogą skorzystać z usługi zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. REKLAMAPK

Zobacz również: Atelier modnych wnętrz
Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)