Powiększamy optycznie okno

zasłony

fot. zasłony

Od dzisiaj za małe okna, czy zbyt wąskie pomieszczenia przestają być problemem – z pomocą przychodzi jeden z najmodniejszych obecnie trendów w dekoracji wnętrz, czyli poziome pasy.

Jak optycznie powiększyć okno?
Najlepszą metodą na optyczną korektę małych okien jest odpowiedni dobór materiałów, z których wykonana jest jego dekoracja. Najlepiej sprawdzą się tutaj zwiewne tkaniny oraz poprzeczne pasy, które nie tylko optycznie powiększą samo okno, ale także wizualnie poszerzą pokój. Tego typu wzornictwo znajdziemy w najnowszej kolekcji Estilo od Dekorii.

zasłony

fot. zasłony

Poza wyjątkowo funkcjonalnymi, a przy okazji jakże modnymi, poziomymi pasami, Estilo to również delikatne, lekko prześwitujące tkaniny najwyższej jakości. Szczególnie pięknie prezentują się jako efektowne, a przy tym bardzo praktyczne zasłony i rolety, które świetnie wpiszą się w klimat nowoczesnych aranżacji.

Najnowsza kolekcja Dekorii to kwintesencja subtelnej i niewymuszonej elegancji, która poza walorami czysto praktycznymi, będzie także niebanalną dekoracją każdego wnętrza.

Wszystkie produkty z kolekcji Estilo są do kupienia w sklepie internetowym Dekoria. Na stronie dostępne są również dodatkowe informacje dotyczące poszczególnych produktów.

Przeczytaj: Czas na dobry sen
Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)