Pozwól wnętrzom rozbłysnąć jak diament

oświetlenie

fot. oświetlenie

Błyszczy, intryguje i ozdabia. Może stać się Twoim najlepszym przyjacielem, zgodnie ze słowami piosenki Diamonds are a girl’s best friend. Tym cechuje się lampa Bijoux, włoskiej marki Slide, dostępna jest w wysokości od 43 cm do 80 cm oraz wadze wahającej się pomiędzy trzema i dziewięcioma kilogramami. W Polsce ta oryginalna lampa dostępna jest w showroomie DADO DESIGN.

Przeczytaj również: Mini Rolety z żyłką
oświetlenie

fot. oświetlenie

Lampa Bijoux intryguje i zachwyca swoim nietypowym, szlachetnym kształtem, który przypomina diament. Występuje w kilku rozmiarach, jako lampa podłogowa lub wisząca. Do jej produkcji wykorzystano metodę rotomodelingu, czyli formowania rotacyjnego tworzyw sztucznych. Technika ta pozwala tworzyć meble w najbardziej skomplikowanych kształtach i dowolnych kolorach. Tworzywo z którego wykonano Bijoux, polietylen, jest niezwykle wytrzymałe i odporne na czynniki atmosferyczne, dlatego też z powodzeniem można wykorzystać je przy produkcji mebli ogrodowych.

Lampa Bijoux doskonale sprawdzi się w nowocześnie urządzonym wnętrzu nadając mu elegancji i ekstrawagancji, a także tworząc wspaniałe efekty oświetlenia.
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)