Pracownia architektoniczna Dom-Projekt

logo

fot. logo

Dom-Projekt to autorska pracownia architektoniczna o wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu domów jednorodzinnych murowanych i drewnianych. Pracownia opracowuje gotowe (typowe) projekty domów o współczesnych rozwiązaniach funkcjonalnych i architekturze nawiązującej do najpiękniejszych przykładów polskiej architektury. Wykonują również projekty indywidualne.
W ofercie pracowni można znaleźć również projekty na nietypową działkę (np. działka wąską lub o dużym spadku terenu). Większość projektowanych domów, to domy tanie w budowie i eksploatacji. Według projektów pracowni Dom-Projekt budowanych jest w Polsce i poza jej granicami kilka tysięcy domów.
Oferta projektów jest systematycznie powiększana o nowe projekty i uaktualniana. Wiele projektów ma opracowane dodatkowe warianty. Dom-Projekt wykonuje też zmiany do projektów polegające na dostosowaniu ich do indywidualnych oczekiwań inwestorów. Każdy projekt jest kompleksową dokumentacją projektową i składa się z części: architektoniczna, konstrukcyjna, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne i instalacja odgromowa. Opracowywane są również kosztorysy budowlane projektowanych domów.

Przeczytaj również: Budynki gospodarcze

Projekty domów pracowni architektonicznej Dom-Projekt

DOM-PROJEKT
32-400 Myślenice
ul.Daszyńskiego 6b
TEL:(012) 274-08-22
(012) 272-34-35
FAX:(012)274-08-20
TEL.KOM.: 609-512-803
www.dom-projekt.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)