Pracownia Domowe Klimaty

Logo Domowe Klimaty

fot. Logo Domowe Klimaty

Pracownia „Domowe Klimaty” powstała w 1991 roku. Na rynku projektów gotowych istniejemy od roku 1996. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu domów. Nieustannie tworzymy nowe koncepcje reagując na zmieniające się potrzeby i preferencje klientów oraz wchodzące do użytku nowe technologie.

Posiadamy bogatą kolekcję projektów: domy wolnostojące, domy szeregowe, małe domy i rezydencje, domy parterowe i domy piętrowe. Nasze domy wybrało już kilkanaście tysięcy osób.

Zawartość projektu:
Sprzedawana przez nas dokumentacja składa się z czterech egzemplarzy projektu. Każdy egzemplarz zawiera projekt architektoniczny, konstrukcyjny i projekty instalacji wewnętrznych: wodnej, kanalizacyjnej, grzewczej i elektrycznej.
W treści opisów i na rysunkach zawarte są zestawienia materiałów.
Projekt zawiera również tabelę elementów scalonych kosztorysu, którą można wykorzystać przy uzyskiwaniu kredytu na budowę.
Do każdego projektu jest sporządzony jest aktualny kosztorys, który również można zamówić.
Do kompletu dokumentacji projektowej dołączamy kopie uprawnień projektantów, zaświadczenia o przynależności do izb branżowych i fakturę.
Projekt można zamówić telefoniczne pod numerem telefonu (085) 743-68-46, 743-51-02 lub korzystając z formularza zamówień.

Ceny projektów na naszej stronie internetowej obejmują podatek VAT i koszty przesyłki.

Projekty domów pracowni Domowe Klimaty

APA Jarosław Charkiewicz
ul. Lipowa 6
15-427 Białystok
(085) 743 68 46
www.domoweklimaty.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)