Prima – nowoczesne oświetlenie do salonu

Dzięki nowoczesnej kolekcji lamp Prima marki Nowodvorski Lighting wykreujemy salon jako miejsce przytulne, komfortowe i reprezentacyjne, będące wizytówką domu.

Salon, integralne miejsce w każdym domu i mieszkaniu, pełni różne funkcje. Możemy się w nim relaksować po męczącym dniu, czytać książkę, oglądać telewizję, spotykać się z przyjaciółmi, czy też spędzać miło czas z najbliższymi. Choć nazywa się go także pokojem dziennym, domownicy przebywają w nim zazwyczaj popołudniami i wieczorami. W tych porach dnia, szczególnie ważną funkcję pełni sztuczne oświetlenie.

Ciekawy design lamp wiszących i stojących może stać się głównym elementem dekoracyjnym. W ten sposób zupełnie zwyczajnie umeblowany pokój stanie się interesujący. Oprawy oświetleniowe z kolekcji Prima marki Nowodvorski Lighting doskonale sprawdzą się w salonowej przestrzeni. Lampy charakteryzują: ciekawe kształty, modne zestawienia kolorystyczne i nowoczesny charakter. Lampy w kształcie łezki wykonane zostały ze sklejki, w której wycięty został wzór i podklejony tworzywem w jasnym kolorze. Całość utrzymana jest w stonowanych, ale kontrastowych kolorach, a połączenie venge i ecru uwypukla motyw zdobniczy.

Zobacz również: Okna i drzwi balkonowe

Lampa podłogowa Prima marki Nowodvorski Lighiting, słada się z trzech symetrycznie umieszczonych abażurów.. Stanowi więc nie tylko rodzaj oświetlenia, ale nawet wyłączona, staje się wyrazistym elementem dekoracyjnym.

Lampy z kolekcji Prima marki Nowodvorski Lighting rozjaśnią każde miejsce, a jednocześnie zamienią nawet zwykły pokój w nowoczesny salon.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)