Projekt Simon II G2 – elegancki dom z poddaszem użytkowym

Z zewnątrz przyciąga uwagę elewacją w stonowanych kolorach z drewnianym wykończeniem. W środku zapewnia wygodną przestrzeń z wyraźnym podziałem na strefy użytkowe. Dom Simon II G2 łączy w sobie elegancki wygląd z funkcjonalnością, dlatego doskonale odpowiada potrzebom współczesnej, wieloosobowej rodziny.

Wygodny układ pomieszczeń

Na parterze domu architekci zaplanowali strefę dzienną, gdzie znajduje się główna sypialnia, korytarz z garderobą, miejsce na gabinet, łazienka i toaleta. Przede wszystkim mieszkańcy mają do dyspozycji przestronną kuchnię z jadalnią, otwartą na komfortowy salon z kominkiem. Projekt Simon II G2 przewiduje nawet niewielką spiżarnię, która pomieści kilka półek ze smacznymi, domowymi przetworami. Zgodnie z założeniami do budynku przynależy również dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia.

Projekt Simon1

fot. Projekt Simon1

Wyższa kondygnacja to poddasze użytkowe, gdzie autorzy projektu zaproponowali dwie sypialnie (w układzie lustrzanego odbicia), korytarz, łazienkę i strych pełniący funkcję pomieszczenia gospodarczego. Oba piętra łączą proste, drewniane schody. Dostępną przestrzeń w domu można zaaranżować według własnych preferencji.

Projekt Simon2

Zobacz również: Budowa tarasu w jeden dzień

fot. Projekt Simon2

Przydomowa strefa relaksu

Koncepcja zabudowy z pewnością spełni oczekiwania również tych domowników, którzy cenią sobie odpoczynek w bliskim otoczeniu przyrody. Dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi z salonu prowadzą prosto na rozbudowany taras. System tarasowy ProDeck najlepiej sprawdzi się latem jako komfortowa strefa pod gołym niebem. Architekci pomyśleli jednak o tym, aby pełnił swoje funkcje niezależnie od pogody – w tym celu wyposażyli go w zadaszenie oraz kominek.

Projekt Simon3

fot. Projekt Simon3

Kompleksowy projekt Simon II G2

Pracownia Projektowa Archipelag opracowała projekt domu z klasą, który jest jednocześnie stylowy, praktyczny i energooszczędny. Dzięki zakładanym rozwiązaniom technologicznym, mieszkańcy będą mogli zadbać nie tylko o własny komfort, ale i o kondycję domowego budżetu.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)