Projekt Simon II G2 – elegancki dom z poddaszem użytkowym

Z zewnątrz przyciąga uwagę elewacją w stonowanych kolorach z drewnianym wykończeniem. W środku zapewnia wygodną przestrzeń z wyraźnym podziałem na strefy użytkowe. Dom Simon II G2 łączy w sobie elegancki wygląd z funkcjonalnością, dlatego doskonale odpowiada potrzebom współczesnej, wieloosobowej rodziny.

Wygodny układ pomieszczeń

Na parterze domu architekci zaplanowali strefę dzienną, gdzie znajduje się główna sypialnia, korytarz z garderobą, miejsce na gabinet, łazienka i toaleta. Przede wszystkim mieszkańcy mają do dyspozycji przestronną kuchnię z jadalnią, otwartą na komfortowy salon z kominkiem. Projekt Simon II G2 przewiduje nawet niewielką spiżarnię, która pomieści kilka półek ze smacznymi, domowymi przetworami. Zgodnie z założeniami do budynku przynależy również dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia.

Projekt Simon1

fot. Projekt Simon1

Przeczytaj: Pokrycie dachu

Wyższa kondygnacja to poddasze użytkowe, gdzie autorzy projektu zaproponowali dwie sypialnie (w układzie lustrzanego odbicia), korytarz, łazienkę i strych pełniący funkcję pomieszczenia gospodarczego. Oba piętra łączą proste, drewniane schody. Dostępną przestrzeń w domu można zaaranżować według własnych preferencji.

Projekt Simon2

fot. Projekt Simon2

Przydomowa strefa relaksu

Koncepcja zabudowy z pewnością spełni oczekiwania również tych domowników, którzy cenią sobie odpoczynek w bliskim otoczeniu przyrody. Dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi z salonu prowadzą prosto na rozbudowany taras. System tarasowy ProDeck najlepiej sprawdzi się latem jako komfortowa strefa pod gołym niebem. Architekci pomyśleli jednak o tym, aby pełnił swoje funkcje niezależnie od pogody – w tym celu wyposażyli go w zadaszenie oraz kominek.

Projekt Simon3

fot. Projekt Simon3

Kompleksowy projekt Simon II G2

Pracownia Projektowa Archipelag opracowała projekt domu z klasą, który jest jednocześnie stylowy, praktyczny i energooszczędny. Dzięki zakładanym rozwiązaniom technologicznym, mieszkańcy będą mogli zadbać nie tylko o własny komfort, ale i o kondycję domowego budżetu.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)