Projektowanie wnętrz z użyciem farb

kuchnia

fot. kuchnia

Przełomowe rozwiązanie zastosowane przez firmę CAD Projekt K&A umożliwi użytkownikom programów CAD Decor, CAD Kuchnie i CAD Wnętrza dokonywanie wyboru farb i innych powłok do krycia wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni projektowanego wnętrza, spośród oferty produktów firmy Tikkurila – lidera w produkcji farb na rynkach Europy Wschodniej i Północnej!

Do tej pory oprogramowanie oferowane przez CAD Projekt K&A pozwalało użytkownikom na korzystanie z baz producentów mebli, AGD i armatury, wyposażenia wnętrz, podłóg i płytek ceramicznych. Dzięki nowemu modułowi Tikkurila-Colours użytkownicy programów zyskają opcję projektowania z użyciem farb!

Wybór produktów z oferty Tikkurila możliwy będzie na każdym etapie pracy z projektem w trybie wizualizacji. Do Państwa dyspozycji będą między innymi różne rodzaje podkładów, emalii, farb oraz lakierów. Selekcja kolorów i materiałów, najbardziej odpowiadających specyfice projektowanego wnętrza, będzie możliwa na kilka sposobów, np. poprzez wybór z karty kolorów, podanie kodu z próbnika lub wskazanie żądanego produktu. Wybrane farby będzie można nanosić bezpośrednio na dowolne płaszczyzny i obiekty w projekcie przy użyciu prostej metody ‘przeciągnij-upuść’ a także zapisywać w osobistej Palecie Użytkownika w celu ponownego wykorzystania. Dla każdego produktu dostępny będzie szczegółowy opis techniczny do pobrania pod postacią pliku PDF z oficjalnej strony producenta. Program będzie również generował raport, w którym znajdą się wszystkie dane niezbędne do stworzenia zamówienia dla producenta.

Nowy moduł farb jest już dostępny do pobrania poprzez aktualizator internetowy dla klientów z aktualnym pakietem serwisowym.

Więcej informacji, a w tym instrukcję obsługi modułu Tikkurila-Colours oraz krótki film prezentujący jego możliwości znajdą Państwo na stronie www.cadprojekt.com.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)