Promocja na projekt indywidualny nawierzchni wokół domu

Planujesz aranżację obejścia wokół domu lub ogrodu, ale nie wiesz jak zaplanować nawierzchnię? Nic prostszego! Możesz skorzystać z profesjonalnych usług. Jeśli metraż powierzchni przeznaczonych pod nawierzchnię utwardzoną mieści się w przedziale od 100 do 200 m kw. – projekt możesz otrzymać gratis.

„E-projekt” to propozycja firmy Libet. W styczniu i w lutym kaucja za usługi projektowe nie będzie wymagana. Zima sprzyja planowaniu, dlatego warto skorzystać z bezpłatnej propozycji firmy.

Do opracowana indywidualnego projektu nawierzchni wystarczy dostarczyć aktualne i zwymiarowane: plany zagospodarowania terenu, rzut przyziemia i szkice własnych pomysłów. Materiały wyjściowe należy wysłać w formie elektronicznej do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży firmy Libet działającego w najbliższej okolicy. Po zapoznaniu z informacjami, projektant konsultuje się z inwestorem w celu doprecyzowania szczegółów. Następnie, w czasie od dwóch do pięciu tygodni, klient otrzymuje gotowy projekt. Efekt końcowy z pewnością zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego właściciela posesji.

projekt

fot. projekt

Przeczytaj również: Wybieramy meble na taras

Projekty przygotowywane są z wykorzystaniem materiałów z linii kostek szlachetnych – Libet Decco, płyt tarasowych Libet Impressio oraz/lub płyt kamiennych Libet Patio.

Szczegóły na stronie www.libet.pl/indywidualny-projekt-aranzacji

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)