Proste sposoby na urozmaicenie pokoju dziecięcego

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Nowy rok to dobry czas na zaplanowanie zmian i odświeżenie naszych wnętrz. Ciekawe pomysły na aranżację przestrzeni mogą rozbudzić wyobraźnię, dlatego sprawdzą się zwłaszcza w pokoju dziecka.

Na radość malucha składają się czasami nawet niewielkie drobiazgi, które przykuwają jego uwagę i pobudzają wyobraźnię. Oryginalne elementy dekoracyjne Lotari to doskonały sposób na szybkie odświeżenie pokoju dziecka i wprowadzenie kreatywnych zmian wraz z nowym rokiem.

Easy dot – co to takiego?

Przeczytaj: Kuchenna moda
pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Dzieci bardzo lubią towarzystwo przyjaznych postaci, misiów, kaczuszek i wszystkich motywów, które mogą urozmaicić ich barwny świat. Samoprzylepne naklejki easy dot znakomicie odpowiadają na te potrzeby. Umieszczone na szafce, biurku czy drzwiach będą miłym i przykuwającym uwagę akcentem, który można odkleić bez pozostawienia śladów. W związku z tym jeżeli za pierwszym razem nie uda nam się właściwie nakleić motywu, bez przeszkód możemy ponownie spróbować. Również gdy dziecko odrośnie i dekoracja ścienna przestanie mu się przestanie podobać, usuniecie jej nie przysporzy nam żadnych problemów.

Mamo, rosnę
Rozwój dziecka budzi wiele emocji u rodziców. Są jednak i takie aspekty, którymi emocjonują się same dzieci, na przykład własny wzrost. Jak wysoki już jestem? Ile centymetrów będę mieć, gdy urosnę? Na takie pytania dziecka pozwoli odpowiedzieć przyklejona na ścianie miarka wzrostu, która może przybierać najróżniejsze formy i kolory.

Zobacz również: Modna mozaika

Zmora brudnych rąk

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Ściana wokół kontaktów należy przeważnie do najbrudniejszych części pokoju. Aby zapobiec temu niechcianemu efektowi, możemy przykleić wokół kontaktu ochraniacz, który uratuje nasza ścianę przed czarnymi śladami. One także mogą tematycznie współgrać z pozostałymi elementami dekoracyjnymi wnętrza, tworząc spójną i funkcjonalną aranżację.

Strefa Malucha Lotari
Zarówno naklejki, miarki wzrostu i ochraniacze można znaleźć w sklepie internetowym Lotari, w którym dodatkowo można się zaopatrzyć także w rolety i samoprzylepne tapety. Na kolekcję dziecięcą składa się sześć różnych motywów, obejmujących m.in.: Błękitne Marzenia, Słodką Krainę i Jeżową Rodzinkę, z całą gamą uzupełniających się wzorów i kolorów. Nie trzeba być specjalistą od wyposażenia wnętrz, by w oryginalny sposób ozdobić pokój własnego malucha. Zawsze można jednak skorzystać z pomocy profesjonalisty – Dekorator Lotari pozwoli szybko i sprawnie zaprojektować elementy dekoracyjne do całego domu.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)