Przepis na piknik

dekoracje

fot. dekoracje

Wolny weekend czy popołudnie – wiosną nie brakuje do tego, by w dobrym towarzystwie rodziny czy przyjaciół wybrać się na piknik za miasto. Przygotowanie smacznej uczty na świeżym powietrzu nie wymaga wielu przygotowań. Jest jednak kilka rzeczy, o których warto pamiętać. Dekoria przygotowała krótki poradnik – niezbędnik dla wszystkich, którzy planują spędzić kilka chwil na łonie natury.

Przygotowując piknikowy kosz zadbajmy o to, by nie zabrakło w nim smacznego jedzenia, łakoci dla najmłodszych oraz czegoś do picia. Wszystko zapakujmy w hermetyczne opakowania, które zagwarantują świeżość potraw. Niezbędne będą także sztućce oraz talerze, misy i patery. Tę znajdziemy w bogatej ofercie internetowego sklepu dekoria.pl. Ponadto urocze kubeczki i filiżanki z wiosennym motywem.

Jedzenie gotowe? W takim razie przyszedł czas na spakowanie dużego koca, który pomieści wszystkich uczestników pikniku, a także innych tekstyliów, które sprawią, że wspólnie spędzony czas będzie jeszcze bardziej komfortowy. Czego potrzebujemy? Obrus oraz serwetki sprawią, że posiłek na świeżym powietrzu przybierze formę eleganckiego obiadu. Miękkie siedziska oraz kolorowe poduchy zagwarantują, że siedzenie na nich będzie czystą przyjemnością, a także zachęcą do tego, by pozwolić sobie na dłużą chwilę odpoczynku.

dekoracje

fot. dekoracje

dekoracje

fot. dekoracje

Wyjazd się przedłużył? Dobry organizator wspólnych wypadów za miasto jest przygotowany na wszystko. Dlatego nie zapomnijmy zabrać do samochodu czy na rower ciepłego pledu. Dzięki temu chłodny wieczór nie zepsuje udanej zabawy. Gotowi? A więc czas na piknik.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)