Przezroczyste meble we wnętrzu

Przezroczyste meble to doskonały dodatek, który pasuje do każdego typu aranżacji i stylu. Są niemal niezauważalne, dzięki czemu odciążają wizualnie wnętrze.

krzesło

fot. krzesło

Krzesło Hill Slitta marki Unicon
Pomimo designerskiego wyglądu, krzesło jest praktyczne i wygodne. Specjalnie wyprofilowane oparcie układa plecy w najlepszej pozycji. Wycięcie w oparciu zapewnia przewiew, zapobiegający przyklejeniu się do oparcia. Transparentne akrylowe siedzisko zostało osadzone na chromowanych płozach. Mebel wykonano z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały.

299zł, Myin.pl

krzesło

fot. krzesło

Inspirowane kultowym projektem Ghost Philippe’a Starcka krzesło Elizabeth, marki Siesta
Krzesło Elizabeth można użytkować we wnętrzach i na zewnątrz. Mebel wykonano z błyszczącego technopolimeru nylonu PA6 lub czystego poliwęglanu. Materiał jest odporny na zarysowania i promieniowanie UV.

429zł, Myin.pl

ława

fot. ława

Ława Zen Vetro, marki Unicon
Blat ławy wykonano z hartowanego szkła ozdobionego pięknym, roślinnym motywem. Konstrukcję stanowi elegancki, chromowany stelaż.

579zł, Myin.pl

hoker

fot. hoker

Hoker Fox 65, marki Siesta
Hoker Fox 65, swoim wyglądem nie przypomina tradycyjnych krzeseł barowych. Dzięki transparentnemu materiałowi zyskało nowoczesny charakter. Mebel jest wytrzymały i odporny na zarysowania. O wszystko sprawia, że doskonale nadaje się nie tylko do wnętrz domowych i komercyjnych.

299zł, Myin.pl

krzesło

fot. krzesło

Krzesło Crystal marki Siesta
Wygląd siedziska i oparcia krzesła, przywodzi na myśl rozchodzące się ku górze konary drzewa.

Fotel przeznaczony jest do użytku w pomieszczeniach oraz na zewnątrz.
Mebel wykonano z przeźroczystego poliwęglanu, formowanego technologią gazu drugiej generacji.
Krzesła są odporne na zarysowania i promienie UV.

559zł, Myin.pl

stół

fot. stół

Stół do jadalni Glamour marki Unicon
Glamour to bardzo nowoczesny stół. Ciekawa konstrukcja i wyprofilowane nogi sprawiają, że jest niepowtarzalny. Blat wykonano z czystego, hartowanego szkła.

1099zł, Myin.pl.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)