Przytulnie i ekonomicznie – zamieszkaj w domu energooszczędnym Ralf II G1 Energo Plus

Marzysz o własnej przestrzeni, gdzie będziesz czuć się komfortowo, a rachunki za energię nie zrujnują domowego budżetu? Wyobraź sobie energooszczędny dom, który nie tylko spełnia oba warunki, ale pozwala też zadbać o środowisko. Projekt Ralf II G1 Energo Plus jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców ceniących praktyczne podejście do architektury.

Zobacz: Męczennica

Dom oszczędny nie tylko w formie

Prosta bryła z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnego designu. Konstrukcją niewielkiego domu rządzi minimalizm, który przejawia się zarówno w kształtach, jak i w użytych materiałach. Kamień i drewno świetnie harmonizują z naturą, a duże, szklane tafle okien sprawiają wrażenie, że całość budynku można śmiało wkomponować w dowolne otoczenie. Szerokie okna pozwalają również rozświetlić wnętrze promieniami słonecznymi.

Ralf 1

fot. Ralf 1

Dom łączy modny wygląd z najwyższą funkcjonalnością. Budynek charakteryzuje się nie tylko przytulnym wnętrzem. Przede wszystkim, jest również tani w utrzymaniu. Wykorzystuje naturalną energię, dzięki czemu pomaga zmniejszyć wydatki domowników na ogrzewanie i oświetlenie. Za wysoką energooszczędność projektu parterowego Ralf II G1 Energo Plus odpowiedzialne są instalacyjne rozwiązania, m.in. pompa ciepła i system solarny.

Ralf 3

fot. Ralf 3

Wygodna strefa dla rodziny

Przytulne wnętrza świetnie sprawdzą się dla dwu- lub trzyosobowej rodziny. Projekt przewiduje wygodną strefę dzienną, która bezpośrednio łączy się z tarasem. Wystarczy przesunąć duże, przeszklone drzwi, aby cieszyć się bliskością zieleni. Przedłużenie salonu z otwartym wyjściem na ogród uprzyjemni mieszkańcom czas szczególnie wiosną i latem, stając się miejscem relaksu i spotkań z bliskimi.

Ralf 4

fot. Ralf 4

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)