Regał i kominek w awangardowym połączeniu

Regał z kasetą kominkową? Wielofunkcyjne meble kominkowe Avant-garde marki Optiflame to niestandardowe połączenie dwóch skrajnie różnych funkcji w praktyczną całość.

Nazwa nowego kominka elektrycznego w ofercie marki Optiflame, nie bez powodu nawiązuje do Awangardy. Ów zespół tendencji w sztuce w XX wieku, stał się alternatywą dla stylu klasycznego. Awangarda odnosi się do zjawisk niestandardowych, wybiegających w przyszłość, charakteryzujących się nowatorstwem i pomysłowością. Takimi cechami można opisać także meble Avant-garde.

salon

Przeczytaj również: Krzesło o egzotycznej nazwie

fot. salon

Innowacyjny regał z kominkiem

kominek elektryczny

fot. kominek elektryczny

Połączenie minimalistycznego, drewnianego regału, zaprojektowanego przez firmę Glen Dimplex, z kominkiem Optiflame, nadało meblowi zupełnie nowy wymiar.
Meble Avant-garde prezentują się bardzo szykownie za sprawą eleganckiego wykończenia. Krawędź kasety kominkowej zamaskowana została chromowaną ramką, a boczne wsporniki regału wykonano z przezroczystego szkła.

Wielofunkcyjny regał Avant-garde dostępny jest w trzech rozmiarach S, M i L, i w pięciu wariantach kolorystycznych – białym, czarnym, ciemnym orzechu, naturalnym buku i naturalnym klonie. Kaseta kominkowa, wzbogacona o efekt Opti-Myst®, zasilana jest energią elektryczną ze standardowego gniazdka. Efekt Opti-Myst® polega na wygenerowaniu przy pomocy ultradźwięków mgły wodnej, która poprzez odpowiednie podświetlenie daje złudzenie realistycznego ognia i dymu. Regulacja intensywności płomienia jest możliwa przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Warto zaznaczyć, że kominek jest energooszczędny. Pobór energii wynosi tylko 250 W.

Zobacz również: Powiększamy optycznie okno
sypialnia

fot. sypialnia

Aranżacje z meblami Avantgarde
Meble Avant-garde marki Optiflame przypadną do gustu zwolennikom nowoczesnych aranżacji. Połączenie regału i kominka z efektem świetlnym wpisuje się w awangardową stylistykę pomieszczenia. Dzięki obszernej palecie kolorystycznej, możemy dopasować mebel do każdej aranżacji. Avant-garde biały i czarny spiszą się we wnętrzach bardzo nowoczesnych, Avant-garde w odcieniu ciemnego orzecha, buku i klonu mogą być dodatkiem do aranżacji w stylu klasycznym, bądź eko. Rozmiary S, M i L umożliwią dopasowanie mebla do kubatury pomieszczenia.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)