Rękawica parowa Steamitt Black+Decker

Stanley Black & Decker wprowadza do sprzedaży w Polsce rewolucyjną rękawicę parową Steamitt™ BLACK+DECKER™ przeznaczoną do czyszczenia wszelkich gładkich powierzchni, takich jak blaty, półki, szafki, podłogi oraz zabawki. Steamitt™ to opatentowane rozwiązanie, które przyda się zwłaszcza w domach pełnych dzieci czy zwierząt, gdzie okruchy, plamy i ślady rączek to codzienny widok. Dzięki wyeliminowaniu potrzeby użycia detergentów chemicznych, sprzątanie za pomocą Steamitt™ jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego. Pozwala też zaoszczędzić pieniądze wydawane dotychczas na środki do mycia.

Urządzenie składa się z dwóch części: pojemnika na wodę oraz podłączonej do niego gumowym przewodem rękawicy z wymienną nakładką. Grzanie wody uruchamia przycisk znajdujący się na boku obudowy pojemnika. Dopływ pary do rękawicy włączamy każdorazowo za pomocą drugiego przycisku, zlokalizowanego przy rączce pojemnika, tuż pod kciukiem. Dzięki temu w każdym momencie można przerwać pracę.

Zabrudzone powierzchnie czyścimy przykładając do nich rękawicę, która za pomocą uderzeń gorącej pary usuwa zarówno widoczne, zaschnięte plamy, jak i niewidoczne bakterie. Dodatkowo brud można zbierać dociskając do czyszczonej powierzchni rękawicę z nakładką, którą po intensywnym użyciu wymieniamy na nową (zestaw wyposażony jest w dwie). Zabrudzona nakładka może być prana ręcznie lub w pralce.

„Dużo pracuję i nie mam czasu na sprzątanie. Rękawica parowa Steamitt™ zawsze jest pod ręką, mogę ją włączyć i przetrzeć wszystkie zabrudzone powierzchnie w moim domu. – mówi Paulina, młoda businesswoman. – Dodatkowo Steamitt™ nie wymaga użycia detergentu. To bardzo ułatwia prace zwłaszcza, jeśli mamy małe dzieci lub zwierzęta. Wiadomo, że w takich przypadkach im mniej chemii, tym lepiej. Rękawica świetnie nadaje się do przemywania zabawek, czy stołu i blatów kuchennych”.

Rękawica Steamitt™ dedykowana jest do czyszczenia wszelkich płaskich powierzchni, blatów kuchennych, stołów, okapów, piekarników, kuchenek, lodówek, szafek (frontów i w środku), kafli, glazury i terakoty. Dostępna w cenie od 475 zł brutto.

Przeczytaj: Skórzana elegancja

tabela rękawica

fot. tabela rękawica

Firma Stanley Black & Decker

To globalny producent narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz akcesoriów i systemów przechowywania, a także dostawca innowacyjnych rozwiązań dla bezpieczeństwa, ochrony zdrowia czy infrastruktury. Od 1843 roku firma zapewnia przedsiębiorstwom przemysłowym, profesjonalistom i indywidualnym konsumentom najwyższej jakości, nowatorskie, mocne narzędzia, które pomagają budować, naprawiać i chronić najważniejsze ich projekty. Firma Stanley Black & Decker dąży do doskonałości zobowiązując się do prowadzenia zrównoważonej polityki gospodarczej oraz ochrony środowiska naturalnego dla poprawy jakości życia swoich klientów i społeczności, w których żyją. Stanley Black & Decker ma swoją siedzibę w Connecticut w Stanach Zjednoczonych i zatrudnia około 50.700 pracowników na całym świecie . W zeszłym roku zanotowano przychód na poziomie 11 mld dolarów.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)