Remont niespodzianka

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Każde dziecko ma swojego ulubionego bohatera, ulubiony kolor czy zabawkę. Nastoletnie dziewczynki zaczynają bawić się modą, a na nocowanie wpadają koleżanki. W ruch idą kolorowe pisemka mamy. Czy to może być już czas, aby zmienić ich pokój w bardziej dorosły?

O tej porze roku ogłaszane są najmodniejsze kolory nadchodzącego sezonu. Do wnętrza najprościej wprowadzić je poprzez zmianę tekstyliów lub kolorów ścian. Albo nawet jednej ściany.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Z kolei chłopcy, do których mody zaczynają docierać najczęściej dopiero wtedy, gdy już codziennie muszą golić zarost, potrzebują bardziej dorosłej przestrzeni.

Także do nich zaczną wpadać koledzy, żeby móc wspólnie pograć na konsoli, pooglądać filmiki najpopularniejszych sportowców. A więc może kilka nowych foteli?

Bez względu na to, czy jesteśmy rodzicami chłopca, czy dziewczynki, możemy zrobić im niezłą niespodzianką fundując remont w ich pokoju, podczas gdy Ci spędzają czas ferii zimowych szalejąc na śniegu.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Mając już nastoletnie dziecko, trzeba poważnie brać pod uwagę nie tylko własne poczucie estetyki, ale także ich upodobania. Nie można już niczego narzucić, dlatego zanim zabierzemy się za prowadzanie zmian, zróbmy mały wywiad i dowiedzmy się jaki styl najbardziej podoba się naszym pociechom.

Kiedy wrócą z ferii do swojego nowego pokoju na pewno będą zaskoczeni. Kiedy ostatnio zbuntowany nastolatek rzucił się nam na szyję? To może być dobry powód do wymiany czułości z już wyrośniętymi dzieciakami.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)