Retro okulary na Twojej ścianie

fototapeta

fot. fototapeta

Okulary retro nie zamierzają wychodzić z mody w nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2014. Z pewnością, gdy tylko bardziej zaświeci słońce, będą towarzyszyć niejednej modnej stylizacji. Ale tak naprawdę wcale nie muszą znajdować się tylko i wyłącznie na nosach ich właścicieli jako uzupełnienie gustownych zestawień ubrań. Sklep internetowy BIG TRIX popularne lenonki i inne hipsterskie oprawki prezentuje w trochę inny sposób. W formie fototapety, oczywiście.

Jak wygląda prawdziwy hipster tego nie wie nikt. Istnieją jednak pewne kanony, które każą myśleć, że prawdziwy hipster to właściciel nienagannej brody lub wąsów, dość wysublimowanego ubioru, no i oczywiście stylowych okularów. Te ostatnie, oprócz ich najważniejszej funkcji – ochrony oczu przed słońcem – mogą spełniać jeszcze jedno zadanie. Być niebanalną dekoracją, która odmieni twój dom.

Jeżeli styl retro jest Ci bliski, sklep internetowy BIG TRIX wychodzi Ci naprzeciw, prezentując fototapety z motywem oprawek i wąsów, które jeszcze bardziej podkreślają klimat ekstrawaganckiego wnętrza. Ale nie tylko! Bez dwóch zdań motywy te pokażą, że w pokoju z taką dekoracją ścienną mieszka prawdziwy indywidualista, deklarujący niezależność wobec kultury masowej.REKLAMAPK

fototapeta

fot. fototapeta

fototapeta

fot. fototapeta

fototapeta

fot. fototapeta

fototapeta

fot. fototapeta

fototapeta

fot. fototapeta

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)