Rocznicowe dylematy, czyli czym uszczęśliwić rodziców lub teściów

Okazje są różne – od prezentów ślubnych, po prezenty dla szefa lub kontrahenta, na prezentach świątecznych kończąc. Jednak jest taka kwestia, która powtarza się bardzo często i sprawia niemało trudności. Chodzi o wybór prezentu na rocznicę ślubu, najczęściej okrągłą, dla rodziców, teściów lub dziadków.

porcelanowy dzbanekJedną z najczęstszych próśb, z jakimi zwracają się Klienci do obsługi naszego sklepu – www.smakprostoty.pl – jest prośba o pomoc w wyborze prezentów. Okrągła rocznica ślubu to wydarzenie bardzo podniosłe i należy je celebrować z należytą atencją – ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, które prowadzi do istotnych zmian i ważkich decyzji. Trudno więc się dziwić, że dzieci, czy wnuki bardzo się starają, by ten dzień był dla jubilatów wyjątkowy. Wielu z nich chce uczcić tę chwilę oryginalnym prezentem, który będzie niejako podziękowaniem, za lata rodzinnego ciepła.

ekspres do kawy

fot. ekspres do kawy

Wybierając podarunek z okazji rocznicy, warto pomyśleć o czymś, co uszczęśliwi oboje jubilatów. Najlepiej przypomnieć sobie, co im sprawia radość i co najbardziej lubią robić wspólnie. Rocznicowy prezent powinien pomagać im spędzać miło czas i cieszyć się chwilą.

Jeśli obdarowywana para to miłośnicy kuchni, którzy kochają wspólne gotowanie i przygotowywanie posiłków, idealnym prezentem będą garnki z kolorowego żeliwa, jednej z najlepszych światowych marek: Staub (zobacz ofertę na stronie), Le Creuset (zamów). Dostępne w bajecznych kolorach żeliwo charakteryzuje długowieczność, co można wykorzystać przy wręczaniu prezentu, jako symboliczne życzenie wielu kolejnych lat razem.

garnki

fot. garnki

Miłośnikom herbaty polecamy piękną, klasyczną porcelanę z serii Grand Cru, marki Rosendahl. Delikatne filiżanki można podarować same bądź w towarzystwie urokliwego dzbanka. Biały kolor porcelany podkreśli barwę naparu, a ponadczasowa forma spodoba się miłośnikom klasyki.

Jeśli jednak obdarowywani od delikatnej herbaty wolą aromatyczną kawę, proponujemy zastanowić się nad ekspresem do kawy. Najlepiej doskonałej jakości, ręcznie składanym. Marka TechniVorm tworzy takie urządzenia od 1964 roku, wyłącznie w Holandii, we własnej fabryce (produkt dostępny od ręki). Każdy z ekspresów, przed wypuszczeniem na rynek, przechodzi rygorystyczne testy jakości. Taki prezent będzie przypominał miły gest darczyńcy podczas pobudzającej, porannej kawy oraz popołudniowego, aromatycznego relaksu.

biokominek

fot. biokominek

Ostatnia propozycja, to coś dla niezdecydowanych. Jeśli trudno nam określić, co mogłoby sprawić radość rodzicom, czy teściom albo należą oni do ludzi, którzy „wszystko już mają”, polecamy biokominki. Chyba nie istnieje nikt, kto nie lubiłby jesiennych i zimowych wieczorów przy rozgrzewającym płomieniu kominka. Luksusowy, całkowicie bezpieczny biokominek marki Auerhahn zmieści się nawet w małym mieszkaniu, na tarasie albo balkonie (to doskonały pomysł na prezent).

Mamy nadzieję, że zaprezentowane w artykule propozycje zainspirują Państwa do wyboru idealnego podarunku dla bliskich osób. A jeśli mają Państwo jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, nasz zespół chętnie podpowie, czym uszczęśliwić bliskich. Bo piękne przedmioty są po to, żeby sprawiać radość.

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)