Rozpoczęła się sprzedaż Oazy Kampinos

Ruszyła sprzedaż Oazy Kampinos – nowoczesnej inwestycji proekologicznych domów spółki UBM, która powstanie w bliskim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej.

budownictwo jednorodzinne

fot. budownictwo jednorodzinne

Oaza Kampinos to zaprojektowany przez Zespół Architektów UBM prestiżowy projekt proekologicznych domów.
Na działce o łącznej powierzchni 32 ha powstanie 209 domów jednorodzinnych i bliźniaczych, o podwyższonym standardzie, których powierzchnie wynosić będą od 176 do 232 m kw. Przy ich budowie zostaną zastosowane technologie i rozwiązania, mające na celu ograniczenie zużycia energii, a także pozwalające na zaliczenie do najwyższej klasy energetycznej.

Pierwsze domy mają być gotowe już jesienią 2009 roku. Na terenie inwestycji znajdą się m.in. place zabaw dla dzieci, przedszkole, budynek komercyjny, fitness club i korty tenisowe.
W I etapie zostanie wybudowanych 49 domów. Każdy z nich znajdować się będzie na zadrzewionej działce o powierzchni od ok. 800 do 1600 m.kw. UBM planuje sfinalizować projekt do końca roku 2012.

budownictwo jednorodzinne

fot. budownictwo jednorodzinne

To co wyróżnia ten projekt to przede wszystkim lokalizacja – bezpośrednia bliskość Puszczy Kampinoskiej, kontakt z naturą a zarazem łatwy i szybki dojazd do centrum Warszawy – 30 km.

Projekt Oaza Kampinos z pewnością posłuży zwiększeniu świadomości w wykorzystaniu niekonwencjonalnych źródeł energii. Już teraz, przy stale rosnących kosztach energii, sprawa ogrzewania budynków i ciepłej wody ma zasadnicze znaczenie dla osób kupujących mieszkania i domy.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)