Rustykalna kuchnia

Styl rustykalny nie jest zarezerwowany jedynie dla ogromnych loftów lub wolnostojących domów. Jego wyjątkowy charakter, zestawiony z elementami stylu modern, doskonale prezentuje się także w niedużych przestrzeniach mieszkalnych.

Kuchnia w stylu rustykalnym

fot. Kuchnia w stylu rustykalnym

Kuchnia to jedno z najlepszych miejsc do tworzenia aranżacji mieszanki wzorów rustykalnych z elementami utrzymanymi w stylu modern. Taki mix nowoczesnych materiałów w postaci metalu lub betonu, zestawiony z drewnianym, solidnym stołem i odpowiednio dobranymi krzesłami, to dobry początek. Jeżeli nie mamy możliwości położenia w naszej kuchni podłogi z naturalnych desek, warto pokryć płytki terakoty choć niewielkim kawałkiem bambusowej maty. Dzięki temu, nieco nowoczesny wygląd posadzki, doskonale wpasuje się w wiejską stylistykę przestrzeni.

Kuchnia w stylu rustykalnym

Zobacz również: Twój dom nabierze barw!

fot. Kuchnia w stylu rustykalnym

Akcesoria kuchenne w postaci białej, nowoczesnej w formie zastawy, drewnianych desek do krojenia i łyżek, to elementy, których nie może w takiej kuchni zabraknąć. Ważne, by nie chować tych dodatków do szafek, ale umiejętnie je wyeksponować na podwieszonych półkach lub hakach. Również przyprawy i zioła rosnące w doniczkach powinny ładnie prezentować się na okiennym parapecie. Kuchnie utrzymane w stylu rustykalnym powinny wprost pachnieć ziołami lub świeżo zaparzoną w kafeterii kawą, budując w ten sposób wyjątkowy klimat wnętrza. Poranek z kubkiem tego aromatycznego napoju, przy drewnianym blacie kuchennego stołu, wszystkim mieszkańcom miasta, pozwoli przenieść się myślami w odległe miejsca wiejskich chat, a szczęśliwcom żyjącym blisko dziewiczej natury, spokojnie rozpocząć, kolejny dzień.

Wszystkie zawarte w artykule produkty można znaleźć w sklepie Myin.pl.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)