Sałatkowy romans w cieniu salaterki

misa i szczypce do sałaty

fot. misa i szczypce do sałaty

Rozkochani w sałatkach, jarzynowych kompozycjach, urzeknięci aromatem i kolorem świeżych nawet jesienią i zimą smaków, mogą – wraz z nami – snuć historię o płomiennej miłości pomysłowych szczypiec do sałaty i sałatek marki Bugatti. Romansu w cieniu salaterki…

Najbardziej zakochane szczypce świata – Molla Kiss – to całująca się, chromowana para z bardzo poręcznym, potężnym uchwytem otoczonym niewyślizgującym się z rąk, kolorowym polipropylenem. Szczypce Molla Kiss są o tyle niezwykłe, że pokazują prawdziwie włoską namiętność rodem z dramatu Szekspira. Ci stalowi „Romeo i Julia” odgrywają jadalnianą sztukę, rozłączając się z żalem na moment, gdy smakoszowi sałatek przyjdzie ochota na dołożenie na talerz kolejnej porcji aromatycznych witamin. Molla Kiss jest skonstruowana tak pomysłowo, że wystarczy ścisnąć w dłoni uchwyt, a zakochane twarze rozłączają się, pozwalając serwować sałatę, czy sałatki. Gdy zwolni się rączkę, łączą się na powrót w namiętnym pocałunku.
Kochankowie – i w sztuce i życiu – szukają ocienionego miejsca na schadzki. Tu rolę przyjaznej im, kryjącej przed oczami świata przestrzeni pełni misa Bugatti o wiosennej nazwie Primavera.

szczypce do sałaty

fot. szczypce do sałaty

Bugatti stworzyło bardzo praktyczną i gustowną salaterkę, której podstawę oplata stalowy, stabilizujący ją pierścień. Primavera została wykonana z mlecznego na zewnątrz, a połyskliwego wewnątrz, bezpiecznego dla żywności, antyalergicznego polipropylenu. Mleczna barwa Primavery doskonale imituje szronione szkło, będąc równocześnie bardzo bezpieczną w używaniu – wiele praktyczniejsza od szkła, gdy nawet upadnie, nie rozbije się.
Kolorowa pokrywka Primavery, z dużym logo Bugatti z jednej strony, świetnie komponuje się kolorystycznie z trzonkiem szczypiec Molla Kiss. Druga, gładka strona pokrywki misy służy też jako deska do krojenia. Za jej sprawą można również w misie Primavera przechowywać potrawy w lodówce.
Bugatti stworzyło wielokolorowe zestawy szczypiec do sałaty i salaterki (link), pozwalając dopasować ją, wedle upodobań, do wystroju kuchni i nastroju towarzyszącego sałatkowym ucztom.

Praktyczny i sympatyczny zarazem, niosący ze sobą wiele pozytywnych emocji zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy szarość często przytłacza, zestaw Molla Kiss i miski Primavera będzie pomysłowym prezentem dla kochających romanse, sałatę i kolorowe witaminy.

Sklep www.smakprostoty.pl, czytując „Romeo i Julię” Szekspira, nakłada na talerz szczypcami Molla Kiss kolejną porcję sałatki kryjącej się w wiosennej misie Primavera marki Bugatti.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)