Salon pod chmurką

Za oknami wiosna panuje w pełni. Szczęśliwi posiadacze ogrodów i tarasów zapewne dziękują teraz niebiosom, że obdarzyły ich tak cudownymi miejscami. Zieleń trawy, śpiew ptaków, ciepłe promienie słoneczne. Podpowiadamy, jakie meble i dodatki wybrać, aby wypoczynek na świeżym powietrzu był jeszcze przyjemniejszy, wygodniejszy i efektywniejszy.

meble ogrodowe

fot. meble ogrodowe

Przeczytaj również: Bazylia

Fotele przy hortensji, narożnik pod brzozą? Żaden problem. Taką możliwość zapewnia nam między innymi europejska marka Miloo, która oferuje ogrodowe meble jak z eleganckiego salonu. Dodatkowo możemy przebierać między stylami i formami – od klasyki, aż po nowoczesność. Co ważne – o odporność na warunki atmosferyczne nie musimy się martwić. Meblom tym niestraszne są bowiem żadne burze i wichury. Wykonane z nowoczesnych tworzyw, takich jak eko rattan czy techno rattan, zniosą wszystkie zmiany pogodowe.

W takich fotelach wielu zakochało się od pierwszego wejrzenia i nie pozostawiło tej miłości w postaci platonicznej. Oryginalne, wiszące fotele Coccon są idealne, by zanurzyć się w ich wnętrzu i uciec przed codziennym zgiełkiem.

meble ogrodowe

fot. meble ogrodowe

Meble Kare Design z kolekcji Relax, zostały stworzone dla zwolenników minimalistycznych, lekkich, a zarazem designerskich form, czyli stylu skandynawskiego, w wersji outdoor. Ich śnieżnobiały kolor daje efekt świeżości, a drewno tekowe, z którego zostały wykonane sprawia, że są nieczułe na kaprysy pogody.

meble ogrodowe

Przeczytaj również: Wiosenna uprawa gleby

fot. meble ogrodowe

Wakacyjny klimat i optymistyczny nastrój w wielkomiejskiej dżungli? Pomogą nam w tym składane krzesła marki Kare Design – Summer Days. Bajecznie kolorowe, nieziemsko wygodne i o ciekawym kształcie sprawią, że nie będzie chciało się z nich wstawać.

meble ogrodowe

fot. meble ogrodowe

Aby stworzyć w naszych ogrodach i na tarasach prawdziwie nastrojowy klimat, zawieśmy lub postawmy na ziemi romantyczne, drewniane latarenki marki Kare Design. Rustykalnie? Może trochę. Sentymentalnie? Przecież od czasu do czasu każdemu wolno. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)