Salon w bieli

fotel w stylu empire

Podczas urządzania salonu zastanawiamy się nie tylko nad kolorem ścian, ale także mebli i dodatków. Odpowiednie dopasowanie barw może mieć decydujący wpływ na nastrój panujący w pomieszczeniu. Często jednak zapominamy o najprostszym rozwiązaniu – zaaranżowaniu wnętrza w białym kolorze.

Biel to kolor uniwersalny i zawsze modny. Decydując się na białe ściany i meble unikamy dylematów dotyczących zestawienia ze sobą różnych barw. Białe meble rozświetlą niewielkie wnętrze, a także dodadzą eleganckiego, nowoczesnego wyglądu. W dodatku każdy obraz, kanapa czy firany będą dobrze komponować się w zestawieniu z bielą. Będą przy tym świetnie wyeksponowane.

fotel z siatką

Nie całe wyposażenie wnętrz w naszym salonie muszą mieć kolor biały. Może to być na przykład stół i krzesła, witryna lub komoda. Aby meble nie były zbyt monotonne możemy skorzystać z kolekcji różanej w Artdecor24. Znajdziemy w niej białe meble ozdabiane motywami roślinnymi, a do tego celowo lekko postarzane.

Ciekawą propozycją będzie także kolekcja Rustykalna z Artdecor24. Delikatna, złamana biel mebli będzie dobrze kontrastować z żywszym kolorem ścian lub wzorzystą tapetą. Kolekcja jest bogata w różnego typu komody, konsolki, stoliki i witryny. Dla stworzenia przytulnego klimatu wnętrza pamiętajmy o dodatkach z tkanin. Naturalne poduchy i zasłony podkreślą sielski klimat wnętrza. Do nowoczesnych salonów lepiej pasują błyszczące tkaniny.

Istnieje tak wiele odcieni bieli, że nawet ich łączenie może wyglądać interesująco. Jasny salon daje nie tylko łatwość w doborze dodatków. Pamiętajmy, że jasne kolory powiększają optycznie wnętrza, zatem idealnie nadają się szczególnie do niezbyt dużych pomieszczeń. Wyposażenie wnętrz w bieli może jednak stanowić problem w utrzymaniu porządku w domu pełnym dzieci bądź zwierzaków. Jednak zastosowanie odpowiednich tkanin na sofach i dywanach umożliwi łatwe czyszczenie w razie potrzeby.
***
O firmie
Artdecor International od 10 lat zajmuje się sprzedażą stylowych mebli, i artykułów dekoracyjnych. Jako pierwsza w Polsce rozpoczęła sprzedaż wysyłkową stylowych mebli oraz ekskluzywnych upominków w stylu klasycznym, rokoko, Shabby Chic, empire, kolonialnym, Biedermeier, secesyjnym oraz Art deco na stronie www.artdecor24.pl.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)