Samodzielne aranżacje podłóg i drzwi

aranżacje

fot. aranżacje

Od dziś samodzielnie i precyzyjnie ułożyć podłogę może niemal każdy. Wyboru właściwych drzwi i paneli także dokonamy z łatwością. Jak to możliwe? Z nowymi narzędziami internetowymi dostępnymi na stronie www.ruckzuck.pl poznamy technikę właściwego montażu oraz sprawdzone sposoby na oryginalną aranżację wnętrza.

Zobacz również: Artystyczna forma wnętrza

RuckZuck w trosce o zapewnienie klientom najlepszych rozwiązań sieć dba o jakość oferowanych produktów. Ponadto od niedawna na stronie internetowej można znaleźć dodatkowe zakładki: katalog w wersji elektronicznej, galerię zdjęć z przykładowymi aranżacjami oraz instrukcję montażu paneli, dzięki którym remont i urządzanie domu staną się niezwykle proste.

Planuje, kupuje, montuje
Kiedy oglądamy w sklepie poszczególne wzory paneli trudno wyobrazić nam sobie, jak będą one wyglądały w naszej sypialni, czy w salonie. Jeszcze trudniej dobrać do nich właściwe drzwi. Zakładka „Aranżacje” na serwisie i prezentowane w niej zdjęcia znacznie ułatwiają to zadanie. Znajdziemy w niej przykładowe aranżacje wnętrz z wykorzystaniem drzwi i paneli marki Classen oraz podłóg drewnianych marki Royal Floor, dostępnych w sklepach sieci.

Po kupnie podłogi często odczuwamy niepokój, czy poradzimy sobie sami z jej montażem. W prezentacji „Układanie bez kleju” znajdziemy wszystkie niezbędne instrukcje, jak krok po kroku, samodzielnie ułożyć panele.

Z nowymi funkcjami na stronie www.ruckzuck.pl jeszcze łatwiej będzie nam samodzielnie ułożyć panele, czy zaaranżować przestrzeń z użyciem podłóg i drzwi dostępnych w punktach handlowych RuckZuck. Ponadto będąc w salonie możemy skorzystać z pomocy fachowego personelu, który pomoże przy wyborze właściwych produktów, w tym również ościeżnic, czy listew wykończeniowych. Sieć zapewnia transport zakupionych produktów.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)