Sawa Wilanów – kameralne i nowoczesne osiedle w Wilanowie

Ruszyła sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Sawa Wilanów Mieszkania, realizowanej na warszawskim Wilanowie przez Sawa Apartments przy udziale spółki BRE Property Partner.

Sawa Wilanów to kompleks siedmiu kameralnych, czteropiętrowych budynków, w których oferowane będą nowe mieszkania w Wilanowie o powierzchni od 30 m² do 150 m² z możliwością indywidualnej aranżacji wnętrz.

Dużym atutem projektu jest jej lokalizacja. Powstaje on bowiem u zbiegu trzech ważnych stołecznych arterii: Alei Wilanowskiej, Alei Sobieskiego i Alei Rzeczpospolitej. Położenie to zapewni przyszłym mieszkańcom świetne walory komunikacyjne. W miejscu gdzie mieszkańcy innych osiedli Miasteczka Wilanów będą musieli pokonać spory odcinek, aby dotrzeć do swoich mieszkań, właściciele lokali w projekcie deweloperskim Sawa Wilanów będą już u siebie.

Zobacz również: Moskitiery
osiedle

fot. osiedle

Kolejnym wyróżnikiem proponowanych przez dewelopera mieszkań będzie wysoki standard wykończenia. Budynki zostaną zrealizowane w podwyższonym standardzie. Na części elewacji oraz w częściach wspólnych wewnątrz zaprojektowano wykończenie w kamieniu naturalnym. Developer Wilanów zapewnia również drewnianą stolarkę okienną oraz wideofony. Wewnątrz kompleksu przewidziano dziedziniec z placami zabaw dla dzieci oraz fontanną. W projekcie przewidziano również portiernię i instalację monitoringu. Budynki będą miały trzy piętra wysokości plus jedna kondygnacja tzw. antresoli. Pod całym kompleksem zaprojektowano garaż podziemny.

W ramach całości przedsięwzięcia zrealizowanych zostanie ponad 300 mieszkań oraz kilka lokali usługowych. Budowa i komercjalizacja projektu odbywać się będzie w trzech fazach. Pierwsza, która rozpoczęła się w lipcu 2012 roku obejmuję realizację ok. 110 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 30 do 107 m². W zdecydowanej większości będą to dwupokojowe lokale o powierzchni nieprzekraczającej 54 m², co idealnie wpisuje się w aktualne zapotrzebowanie ze strony nabywców. Mieszkania deweloperskie na ostatnich piętrach posiadać będą dodatkowo drugi poziom w postaci antresoli, do której zaprojektowano przestronne tarasy., których wielkość może dochodzić nawet do 40 m².

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony www.sawawilanow.pl , a także do kontaktu z biurem sprzedaży.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)