Ściana do przytulania

salon

fot. salon

Domowe ściany nie muszą być twarde, zimne i niemiłe w dotyku. Hugs – nowy produkt firmy Alphenberg, to eleganckie i miękkie okładziny ścienne wykonane z naturalnej skóry.

Przeczytaj również: Tynki japońskie

Dekoracyjne wykończenie ścian to jeden z ważniejszych etapów urządzania domowych wnętrz. Z jednej strony ściany stanowią tło dla pozostałych dekoracji, z drugiej jednak mogą stać się ważnym elementem aranżacji. Do niedawna w dziedzinie dekoracji ścian, wybór był stosunkowo prosty – farba lub tapeta. Od kilku lat architekci wnętrz i designerzy zaczęli sięgać po nowe materiały, stanowiące interesującą alternatywę dla wspomnianych farb i tapet. Dobrym przykładem są kasetony Hugs, marki Alphenberg.

sypialnia

Przeczytaj również: Suche tynki

fot. sypialnia

Ten system dekoracyjny składa się z puszystego wypełnienia oraz nawierzchniowej warstwy okładziny, która wykonana jest z najwyższej jakości skór naturalnych, pochodzących od dostawców z Włoch. Ściana pokryta taką dekoracją jest finezyjnie pikowana w kwadraty lub prostokąty o wymiarach 30 cm x 30 cm, 45 cm x 45 cm, 60 cm x 60cm lub 15 cm x 90 cm. Okładziny skórzane Hugs dostępne są w bogatej gamie barw, liczącej 16 kolorów, a każda okładzina może zostać przygotowana także w wersji metalicznej. Poza wymiarami paneli i kolorystyką, klient ma także wpływ na wzór znajdujący się na materiale. W zależności od charakteru i stylistyki wnętrza, zainteresowana osoba może zamówić wytłoczenie na okładzinie motywu skóry węża, szachownicy czy ciekawych wzorów florystycznych.

biokominek

fot. biokominek

System Hugs ma szeroki wachlarz zastosowań. Idealnie sprawdzi się do eleganckiego wykończenia kominka, wyspy kuchennej czy drzwi. Ciekawym pomysłem jest także wykonanie efektownego wezgłowia łóżka w sypialni. Dużą zaletą okładzin Hugs jest fakt, że bardzo dobrze współgrają z klasycznym, jak i nowoczesnym wystrojem wnętrz. Takie dekoracje ocieplają wnętrze, nadając mu przy tym ekskluzywnego i oryginalnego charakteru. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)