Ściana do przytulania

salon

fot. salon

Domowe ściany nie muszą być twarde, zimne i niemiłe w dotyku. Hugs – nowy produkt firmy Alphenberg, to eleganckie i miękkie okładziny ścienne wykonane z naturalnej skóry.

Przeczytaj również: Meble modułowe

Dekoracyjne wykończenie ścian to jeden z ważniejszych etapów urządzania domowych wnętrz. Z jednej strony ściany stanowią tło dla pozostałych dekoracji, z drugiej jednak mogą stać się ważnym elementem aranżacji. Do niedawna w dziedzinie dekoracji ścian, wybór był stosunkowo prosty – farba lub tapeta. Od kilku lat architekci wnętrz i designerzy zaczęli sięgać po nowe materiały, stanowiące interesującą alternatywę dla wspomnianych farb i tapet. Dobrym przykładem są kasetony Hugs, marki Alphenberg.

sypialnia

fot. sypialnia

Ten system dekoracyjny składa się z puszystego wypełnienia oraz nawierzchniowej warstwy okładziny, która wykonana jest z najwyższej jakości skór naturalnych, pochodzących od dostawców z Włoch. Ściana pokryta taką dekoracją jest finezyjnie pikowana w kwadraty lub prostokąty o wymiarach 30 cm x 30 cm, 45 cm x 45 cm, 60 cm x 60cm lub 15 cm x 90 cm. Okładziny skórzane Hugs dostępne są w bogatej gamie barw, liczącej 16 kolorów, a każda okładzina może zostać przygotowana także w wersji metalicznej. Poza wymiarami paneli i kolorystyką, klient ma także wpływ na wzór znajdujący się na materiale. W zależności od charakteru i stylistyki wnętrza, zainteresowana osoba może zamówić wytłoczenie na okładzinie motywu skóry węża, szachownicy czy ciekawych wzorów florystycznych.

biokominek

fot. biokominek

Zobacz również: Skórzana elegancja

System Hugs ma szeroki wachlarz zastosowań. Idealnie sprawdzi się do eleganckiego wykończenia kominka, wyspy kuchennej czy drzwi. Ciekawym pomysłem jest także wykonanie efektownego wezgłowia łóżka w sypialni. Dużą zaletą okładzin Hugs jest fakt, że bardzo dobrze współgrają z klasycznym, jak i nowoczesnym wystrojem wnętrz. Takie dekoracje ocieplają wnętrze, nadając mu przy tym ekskluzywnego i oryginalnego charakteru. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)