Sielsko-anielskie klimaty w Twojej łazience

łazienka

fot. łazienka

Spokój, harmonia, barwy ziemi, ornamenty ze świata natury z pewnością wprowadzą sielski klimat do domowego wnętrza. Zaprojektowana z wielką starannością i dbałością o detal, kolekcja Colibri marki Ceramstic to prawdziwa gratka dla koneserów i miłośników stylu przywodzącego na myśl domy na angielskiej prowincji.

Jeżeli marzysz o przytulnym domu na wsi, cenisz angielska architekturę wnętrz, z pewnością zauroczysz się nową odsłoną kolekcji Canvas. Kojące zmysły łagodne barwy i zaczerpnięte ze świata natury ornamenty pozwolą stworzyć w każdej łazience przestrzeń, do jakiej chętnie uciekamy zmęczeni zgiełkiem miasta. Odpowiednia aranżacja łazienkowej przestrzeni, z wykorzystaniem dekorów z serii Colibrii, daje możliwość wykreowania oazy spokoju we własnej łazience.

Na płycie malowane

łazienka

fot. łazienka

Nowy dekor Colibri to ceramiczny kadr natury przedstawiający maleńkie kolibry uchwycone w locie na moment przed zanurzeniem się w kwiatach. Kolorystyka to przygaszona zieleń, przetarty beż, ciepły brąz i pudrowy róż. Całość przywodzi na myśl egzotyczne zakątki Imperium Brytyjskiego, a stylistyka nawiązuje do nowoczesnej odmiany stylu wiktoriańskiego, gdzie ornament był podstawą dekoracji wnętrz.

Urok tego dekoru i całej kolekcji Canvas tkwi w neutralnej, a jednocześnie charakterystycznej konwencji. Najlepiej całość prezentuje się w spójnej i harmonijnej kompozycji, gdzie dominują kolory ziemi. Kolekcję tę proponujemy zestawiać z naturalnymi materiałami np. drewnem, którego ciepło i struktura świetnie łączą się z malarskim charakterem dekorów. Dodatki wykonane z rattanu także będą dodawać łazience ciepła i przytulności – radzi Joanna Ciecierska, stylistka marki Ceramstic. Linia tych elementów dekoracyjnych doskonale komponuje się z płytkami z kolekcji Canvas dostępnych w dwóch ciepłych, stonowanych barwach: beżu i brązie. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)