Skandynawski design ujmujący prostotą

meble

fot. meble

Dawka nowoczesnego, skandynawskiego designu, industrialne inspiracje, a jednocześnie bezpośrednie nawiązania do natury, ujmująca prostota oraz uniwersalna kolorystyka – takie są nowości HK Living, które zawitały do 9design.

Zobacz również: Moda na kolor

Pośród nowości odnajdujemy także wiele optymistycznych i żywych kolorów, które dominują w przemysłowych lampach i dodatkach. Pojawiają się charakterystyczne neonowe akcenty oraz modny już kolejny sezon kolor miętowy. Nie sposób pominąć grubych, przyjemnych w dotyku dzianin i prawdziwych owczych skór, które mają zapewnić przytulność oraz domowe ciepło.

Neonowe akcenty
Neonowe akcenty to jeden z dominujących trendów w najnowszej kolekcji HK Living. Pojawiają się głównie na dodatkach, jak dywany, poduszki, wieszaki, gdzie zestawiane są z bardziej stonowanymi, uniwersalnymi kolorami, np. z szarością czy naturalnym odcieniem drewna.
Naturalność drewna, czystość bieli

meble

fot. meble

Naturalność drewna, czystość bieli
Nie sposób nie ulec pięknym, naturalnym i uniwersalnym zestawieniom kolorystycznym. Z pozoru proste połączenia drewna o jasnym odcieniu ze śnieżną bielą daje czarujący efekt, a bliskie naturze kształty mebli oczarowują nienachalnością i delikatnością.

meble

fot. meble

dekoracje

fot. dekoracje

Jesienno-zimowe klimaty, czyli grube dzianiny i owcze skóry
Gdy temperatura zaczyna niebezpiecznie zbliżać się do granicy 0°C, wręcz podświadomie garniemy się do grubszych materiałów, gustujemy we wszelkiego rodzaju narzutach, unikamy zimnych powierzchni. Jako „ocieplacze”, nie tylko nas samych, ale i naszego mieszkania czy domu, idealnie sprawdzą się okrągłe pufy powleczone grubą dzianiną czy miękkie i przyjemne w dotyku owcze skóry.

meble

fot. meble

Guzikowych wariacji ciąg dalszy
Na fali popularności wieszaków-guzików powstał uroczy taboret z siedziskiem o kształcie guzika! Do tego ożywczy, energetyzujący kolor oraz wysokiej jakości materiał. To jest kolejny hit sezonu!
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)