Skandynawskie grillowe przyjemności

grill

fot. grill

Tęsknie wyczekany, pachnący grillowanymi smakołykami ogród zaczyna kusić swoją aromatyczną wyjątkowością już od pierwszego dnia słotnej jesieni. Zima to czas prawdziwej męczarni spędzonej na oczekiwaniu na wspólne biesiadowanie. I wreszcie przychodzi moment, gdy można „odpalić” grilla i zajadać się przez długie miesiące wyśmienicie pachnącymi, grillowanymi kiełbaskami, marynowaną cielęciną, czy wołowiną lub potężnymi, skwierczącymi udkami z kurczaka.

Przeczytaj również: Odrobina elegancji w kuchni

A jeśli dodać do tego obezwładniający zapach grillowanej cebuli, pachnącego boczku, podpiekanych warzyw – trudno doczekać się ogrodowej uczty. Żeby grillowa frajda przybrała posmak prawdziwego luksusu i wyjątkowości, warto sięgnąć po propozycję duńskiej marki Skagerak i jej elegancką, a prostą linię akcesoriów do grillowania pod wiele mówiącą nazwą Helios. Nad grillowaniem będzie czuwał sam bóg Słońca, więc impreza uda się doskonale.

akcesoria grillowe

Przeczytaj również: Trzy plusy wiosny

fot. akcesoria grillowe

Centralną częścią linii akcesoriów grillowych Helios jest żeliwny grill w kształcie przysadzistej misy, na której wspiera się stalowy ruszt. Pomysłowość tego grilla docenią ci wszyscy, którzy poza grillowaniem lubią też spędzać czas przy ognisku. Wystarczy zdjąć z Heliosa stalową kratkę, a zyska się bardzo stabilne palenisko ogrodowe.

Grill Helios, marki Skagerak Denmark, został uzupełniony o dwa zestawy utensyliów do grillowania i smażenia szaszłyków. W zestawie akcesoriów znaleźć można potężny widelec do mięs, szczypce i łopatkę do przewracania grillowanych przysmaków. Wszystko wykonane zostało ze stali szlachetnej wykończonej luksusowym, melancholijnym w barwie, miodowo-brązowym, naturalnym drewnem teakowym. Drugi zestaw grillowy Helios (link) to z kolei długie, ponad 60-centrymetrowe szpikulce do szaszłyków. I one zostały wykończone drewnem teakowym, które tak upodobała sobie duńska marka Skagerak.

grill

Zobacz również: Trwały jak naturalna skóra

fot. grill

Dzięki linii Helios grillowanie i relaks w ogrodzie staną się i smakową i designerską przygodą dla wszystkich, którzy cenią uroki wspólnego biesiadowania pod gołym niebem.

Smakujący z upodobaniem grillowane kiełbaski, mięsa, warzywa i świeżo przygotowane szaszłyki sklep www.smakprostoty.pl (link) z lubością oddaje się ogrodowemu relaksowi, powierzając szykowane smakołyki samemu bogu słońca – Heliosowi.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)