Skórzane podłogi w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach

podłoga

fot. podłoga

Coraz więcej osób decyduje się na niebanalny wystrój wnętrza. Surowy, minimalistyczny styl lub wręcz przeciwnie – feerię kolorów. Dekoracje ścienne oraz nietypowe oświetlenie. Niekwestionowanym hitem wśród wnętrzarskich nowości są z pewnością skórzane podłogi.

Podłogi skórzane marki TORLYS skonstruowane są z trzech warstw. Wierzchnią warstwę stanowi zrecyklingowana skóra, czyli skrawki, które nie zostały zużyte przy produkcji pasków, butów czy torebek. Skrawki te są rozdrabniane i ponownie łączone ze sobą przy pomocy naturalnego kauczuku. Środkowa warstwa wykonana jest z włókien drewnianych sprasowanych z grubości od 5 mm do 1 cm. Spodnia warstwa to zintegrowane z konstrukcją podłoże korkowe. Zapewnia ono nie tylko większą stabilność, ale i wyciszenie wnętrza.

Na kolekcję skórzanych podłóg marki Torlys składa się 12 wzorów – wersja gładka oraz z fakturą, w kolorach od jasnego beżu do głębokiej czerni. Kolekcja dostępna jest także w dwóch formatach deski (10.5x194x1164 mm) oraz płytki (10.5x388x388 mm).

Ten rodzaj podłóg doskonale sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeniach. Ciemna skórzana podłoga połączona z jasnymi dodatkami sprawi, że wnętrze nabierze nie tylko eleganckiego, ale i oryginalnego charakteru. Jednak poza walorami estetycznymi, skórzane podłogi są także bardzo funkcjonalne. Są odporne na zniszczenia, mają właściwości akustyczne i łatwo je utrzymać w czystości. Są także bezpieczne dla alergików. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)