Słoneczne aranżacje mieszkania

sypialnia

fot. sypialnia

Jasne, ciepłe odcienie żółcieni i pomarańczy kojarzą się z wakacyjnymi, słonecznymi chwilami beztroski. Takie kolory, idealne do stworzenia optymistycznych, niezwykle przyjemnych w odbiorze aranżacji, znajdziemy w kolekcji farb Jedynka® Ogród Barw.

Ciepłe i pastelowe tonacje należą do najczęściej stosowanych w wykańczaniu i dekoracji wnętrz. Lista ich walorów jest długa. Żółcienie i pomarańcze sprzyjają dobremu nastrojowi, dodają pozytywnej energii, motywują do działania. Ich jasne, delikatne nuty pomagają z kolei w odprężeniu. Te optymistyczne kolory tworzą komfortową i przyjemną atmosferę. Dodatkowo rozświetlają pomieszczenie i nadają mu przytulny charakter. Doskonale sprawdza się w aranżacji niemal wszystkich pomieszczeń. Ich zaletą jest także fakt, iż dobrze komponują się z wieloma różnymi odcieniami.

Paleta żółcieni i pomarańczy z kolekcji gotowych kolorów Jedynka® Ogród Barw pozwoli stworzyć całą gamę ciekawych stylizacji – ciepłych, a jednocześnie modnych i nowoczesnych. Dostępne są zarówno subtelne, jasne tonacje, jak i głębsze, bardziej nasycone. To doskonałe propozycje kolorystyczne do salonu, jadalni, sypialni czy pokoju dziecięcego, tworzące bazę do radosnych energetyzujących stylizacji, nieodzownie kojarzących się ze słonecznymi dniami.

Wyrazista lekkość stylu
Nasycony odcień Okazałej brzoskwini sprzyja relaksowi, a jednocześnie stanowi ożywczy akcent. Lekkości dodaje wnętrzu spokojny ton Babiego lata, białe meble i zwiewne, jasne firmany. Taka aranżacja pozytywnie oddziaływać będzie na samopoczucie domowników, jak i gości.

Promienny optymizm
Subtelny irys i Żółta renkloda tworzą niezwykle przyjemną oprawę rodzinnych posiłków. Przełamanie jasnego, pastelowego odcienia ciemniejszym akcentem z tej samej tonacji to doskonały pomysł na ożywienie wnętrza, bez naruszania harmonijnego charakteru całości.

Przeczytaj również: Małe mieszkanie – dużo miejsca
pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Pełna ciepła elegancja
W strefie odpoczynku dobrze jest stosować łagodne odcienie – jak Słomkowy kapelusz i Apetyczna pigwa. Uspokoją one zmysły i wyciszą negatywne emocje, sprzyjając efektywnemu relaksowi. Pełnym elegancji ożywieniem są odpowiednio dobrane dodatki w tonacji fioletu i szarości.

Dziecięca radość
Słoneczne odcienie idealnie wyrażają pełnią dziecięcej radości. Do aranżacji pokojów najmłodszych domowników najlepiej wybrać spokojne, pastelowe tonacje – jak Młody kabaczek i Słoneczny żonkil. Stworzą one idealną oprawę dla wielobarwnych zabawek i innych skarbów dziecięcego królestwa. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)