Ślubne dylematy prezentowe

garnki

fot. garnki

Po otrzymaniu zaproszenia na ślub, wielu z nas zastanawia się nad rozmaitymi kwestiami – jak zaplanować dojazd, czy potrzebujemy nowej kreacji, czy zostać na weselu, a może wybrać się jedynie na ceremonię. Jednak największym problemem jest zawsze wybór prezentu ślubnego.

Każdy z nas chciałby, żeby prezent był jednocześnie gustowny i praktyczny, a także podobał się młodej parze. Sklepowe półki pełne są kandydatów na prezenty, jednak trudno zdecydować się na coś, co spełni wszystkie nasze wymagania. Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że to prezent, z którego młoda para powinna móc skorzystać razem. Podarunki przeznaczone stricte dla pana młodego lub panny młodej mogą zostać źle odebrane, nawet jeśli wiemy, że marzą o takim prezencie. Lepszą okazją, by go wręczyć, będą urodziny lub imieniny.

sprzęt agd

Zobacz również: Biała kuchnia

fot. sprzęt agd

Wybierając prezent, możemy także wybrać coś, co pozwoli nowożeńcom spędzać razem miłe chwile i jednocześnie przyda się w urządzanym właśnie gniazdku. Miłym gestem jest wręczenie stylowego AGD, marki Bugatti. Uroczy toster Volo na pewno stanie się ulubionym towarzyszem poranków, a zagotowując wodę w pięknym czajniku Vera, obdarowani ciepło o nas pomyślą. Do nowego mieszkania przyda się wyjątkowy ekspres do kawy. Możemy wybrać nowoczesną Divę, przelewowy ekspres marki TechniVorm albo ceniony przez znawców kawy, dźwigniowy ekspres La Pavoni. Należy tylko pamiętać, żeby zamówić ekspres La Pavoni z odpowiednim wyprzedzeniem – każdy z nich jest składany ręcznie na zamówienie klienta. Wspólne gotowanie i jedzenie zbliża ludzi, więc idealnym prezentem na nową drogę życia są najwyższej jakości garnki. Możemy wybierać np. pośród wyjątkowych stalowych garnków Demeyere, czy pokrytych porcelanową emalią żeliwnych garnków marek Staub i Le Creuset – sprawdź dostępność.

szybkowar

fot. szybkowar

Przeczytaj również: Panele podłogowe z połyskiem

Jeśli któreś z przyszłych małżonków jest alergikiem, wybierzmy garnki marki Silit, których bez obaw mogą używać osoby cierpiące na wszelkiego rodzaju nietolerancje pokarmowe i uczulenia. Dla zabieganej pary, która wiecznie na nic nie ma czasu, ideałem będzie szybkowar Silit. To sprytne urządzenie pomoże im spędzać więcej czasu razem. Ostatnia propozycja to coś, co przyda się każdemu, kto jest na etapie urządzania mieszkania – komplet sztućców. Elegancki zestaw będzie wybawieniem, gdy nowożeńców odwiedzą goście. Wybór podarunków ślubnych to trudna sztuka. Na szczęście wiele par młodych robi listy prezentów, dzięki którym rodzina i znajomi dokładnie wiedzą, jaki podarunek kupić. Warto pamiętać o tym, żeby prezenty, zwłaszcza te większe, skonsultować z resztą rodziny, by nie uszczęśliwiać pary młodej trzema tosterami. A jeśli listy brak, a my naprawdę nie mamy pomysłu, co kupić, zawsze można po prostu zapytać przyszłych małżonków. Na pewno podpowiedzą to, z czego ucieszyliby się najbardziej.

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)