Soczysta i morska, czyli łazienka z nutą fluo

Soczysta i morska, czyli łazienka z nutą fluo

fot. Soczysta i morska, czyli łazienka z nutą fluo

Najnowsze trendy aranżacyjne nie ominęły łazienki. Fantazja i pomysłowość projektantów Instal-Projekt podpowiada ciekawe i energetyczne kompozycje z wykorzystaniem intensywnych, a nawet neonowych kolorów. Odświeżająca mieszanka zieleni i lazuru to pomysł na śródziemnomorski klimat we wnętrzu. Grzejnik w kolorze białym, limonkowym, niebieskim lub w wersji chromowanej doskonale uzupełni lub przełamie użyte w wystroju kolory.

W łazienkach od kilku dekad zdecydowanie królują kafelki. Jest to najpopularniejszy sposób wykańczania podłóg i ścian – łatwy w utrzymaniu, wodoodporny i trwały. Kafelki posiadają jednak ograniczenie wzornicze i kolorystyczne. Jeżeli pragniemy stworzyć niepowtarzalne wnętrze i wprowadzić do niego odrobinę koloru, warto pomalować ściany. Jednak należy pamiętać, że farby w łazience narażone są na bezpośredni kontakt z wodą. Doskonałym rozwiązaniem, pozwalającym zabezpieczyć ściany jest zamontowanie na nich szklanych tafli. Dodatkowo szkło, dzięki swojej przeźroczystości i gładkiej powierzchni, doda wnętrzu lekkości.

Drabinka łazienkowa

Przeczytaj: Papier na ścianie

fot. Drabinka łazienkowa

Jeśli już zdecydujemy się na odważną kolorystykę, warto zadbać o pozostałe elementy wyposażenia łazienki. Dzięki bogatym paletom barw w ofercie marki Instal-Projekt, możemy nie tylko dobrać model grzejnika, pod względem mocy grzewczej, funkcjonalności i koloru ale także odpowiedniego koloru. Wśród proponowanych przez Instal-Projekt 37 kolorów, znajdują się modne odcienie zielonego, niebieskiego, różowego czy pomarańczowego. Przywykliśmy do białych lub kremowych aranżacji łazienek. Warto jednak wyjść poza kafelkowy schemat i poszukać nowoczesnych i ciekawych rozwiązań, które umożliwią nam stworzenie oryginalną aranżację. Producent grzejników inspiruje do odważnych zmian, które podnoszą jakość codziennego życia. Urządzając wnętrze, tworzymy swoją przestrzeń do życia – zadbajmy więc, aby była ona nietuzinkowa i oryginalna w każdym szczególe.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)