Spontaniczna gra kolorów we wnętrzu

jadalnia

fot. jadalnia

Spontaniczna Gra Kolorów to kolekcja 12 barw przygotowana przez stylistów marki Tikkurila. Oranże, zielenie, granaty czy czerwienie tworzą ożywiające zestawienia, dzięki którym wnętrze stanie się radosne i pogodne – w sam raz na wiosnę.

Spontaniczna Gra Kolorów to jedna z sześciu nowych kolekcji kolorystycznych, przygotowanych przez markę Tikkurila. W każdej odnajdziemy 12 barw, które świetnie się ze sobą łączą i dają możliwość opowiedzenia kolorem indywidualnej historii wnętrza.

salon

fot. salon

Kolekcja Spontaniczna Gra Kolorów została przygotowana z myślą o dynamicznych osobach, które nie boją się kontrastów i cenią nowoczesny design. Znajdziemy w niej barwy stonowane ale także odważne i soczyste, doskonałe do wnętrz, w których to kolor ścian określa jego charakter. Barwy z tej kolekcji można łączyć ze sobą w dowolny sposób – kiedy wybierzemy kolor przewodni, bez trudu znajdziemy dla niego odpowiednie „sąsiedztwo”. Spontaniczna Gra Kolorów stworzy spójne wnętrze, które z pewnością nie będzie nudne. Sprawdzi się w salonie czy jadalni ale także w pokoju żądnego wrażeń przedszkolaka.

Szarość to król tła – optycznie powiększa przestrzeń i doskonale podkreśla intensywność innych barw.
W zestawieniu z odcieniami pomarańczu tworzy energetyczne wnętrze.

Róż, czerwień i zieleń ścian w jednym wnętrzu – czemu nie? W połączeniu z jasną podłogą i białymi meblami powstaje oryginalna i bardzo wiosenna aranżacja.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Na pozór surowe, zestawienie granatu, czerwieni i beżu ma w sobie coś, co przyciąga uwagę i daje wrażenie całkowitej harmonii.

Do malowania barwami z kolekcji Spontaniczna Gra Kolorów polecamy farbę Optiva Matt (5) marki Tikkurila. Jest to lateksowa farba akrylowa o matowym wykończeniu. Farba nie kapie podczas aplikacji, łatwo się rozprowadza i szybko schnie. Optiva Matt (5) – wyróżnia się także dobrym kryciem – ta cecha będzie miała szczególne znaczenie przy malowaniu ścian na mocniejszy kolor. Natomiast wysoka jakość produktu sprawi, że przypadkowe zabrudzenia będą mogły być łatwo czyszczone przy pomocy zwykłej wilgotnej szmatki, a ściany na długo zachowają świeży wygląd. Optiva Matt (5) posiada także rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Każdy kolor z kolekcji Spontaniczna Gra Kolorów posiada numer identyfikacyjny. Wszystkie proponowane odcienie dostępne są w systemach barwienia Tikkurila. Wystarczy podać w sklepie numer koloru, a obsługa przygotuje farbę Optiva Matt (5) w wybranej barwie.

paleta kolorów

fot. paleta kolorów

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)