Sposób na piękne ściany

Panele ścienne

fot. Panele ścienne

Plastivan Polska wprowadza na rynek nowy produkt z kolekcji paneli dekoracyjnych o nazwie Forest. Jest to propozycja dla wszystkich, którzy cenią ciekawe i estetyczne aranżacje oraz naturalne ciepło szlachetnego drewna.

Panel Forest przeznaczony jest do wystroju wnętrz mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej takich jak szkoły, szpitale, przychodnie lub urzędy. Produkt jest łatwy w utrzymaniu, nawet przy długotrwałym kontakcie z wodą. Z kolei odporność na wilgoć sprawia, że może być wykorzystany także do aranżacji łazienek i kuchni.

Nowość z kolekcji Panel Plus fakturą i kolorem imituje popularne w Polsce gatunki drewna, takie jak sosna, klon czy brzoza. Kolejną zaletą Forest jest łatwy montaż za pomocą gwoździ, wkrętów, zszywek lub specjalnych klipsów. Dzięki wgłębieniu występującemu na łączeniu desek można uzyskać ciekawy efekt boazerii. Panel nie zawiera szkodliwego ołowiu, co zostało potwierdzone pozytywnym atestem PZH.

Panele dekoracyjne Forest mają długość 270 cm i szerokość 25 cm oraz dostępne są w dwóch wariantach: o grubości 1,0 cm i 0,5 cm.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)