Stołek czy pufa?

Nowoczesne, proste wnętrza są piękne. Aby nadać im indywidualny charakter, nieco ożywić odrobiną humoru i koloru warto postawić na niesztampowe dodatki. W tej roli doskonale sprawdzą się siedziska: oryginalne stołeczki Happy Barok, zaskakujące Dutch Design Chairs czy kolorowe i niezwykle wygodne pufy Sitting Bulls.

Dekorowanie wnętrz to doskonała zabawa. Trzeba tylko wiedzieć, czego się szuka. W morzu ofert akcesoriów dekoracyjnych różnych producentów wydaje się być nieskończone. Kasia i Filip z FORMAZONE dokonali selekcji najciekawszych dodatków dostępnych na rynku, w kategorii „stołki, pufy ławeczki”, będących urozmaiceniem nowoczesnego wnętrza. Szczególnie polecają: pufy niemieckiej marki Sitting Bull, polskie stołeczki Happy Barok, oraz międzynarodowy hit – Dutch Design Chair.

Pufy Sitting Bull w sprzedaży są dostępne w trzech rozmiarach – mini, medium i bardzo duże. Ich projektanci Christian i Michael Sieger opracowali szeroką gamę kolorów i wzorów idealnie sprawdzających się w nowoczesnych aranżacjach. Niezależnie od wielkości jest to niezwykle wygodne siedzisko, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki wypełnieniu z pereł ESP, są niezwykle trwałe i perfekcyjnie dopasowują się do ciała. Dzieci mogą na nich leżeć, siedzieć a nawet skakać. Pufy można używać także na zewnątrz pomieszczeń, np. na tarasie lub w ogrodzie.

Przeczytaj również: Fotele muzyczne Music Rocker
siedziska

fot. siedziska

Dutch Design Chair, to nowość w ofercie formazone.pl. Mebel ten charakteryzuje się wyjątkowym designem oraz innowacyjną konstrukcją. W zależności od potrzeb użytkowników może pełnić funkcję stołka, krzesła a nawet stolika kawowego. Nadruk na krześle można zamówić według własnego pomysłu lub dekorując go własnoręcznie. Dutch Design Chair jest wykonany z wytrzymałego, wysokiej jakości kartonu falistego, co sprawia, że jest to produkt biodegradowalny, przyjazny środowisku. Cieszy się ogromnym powodzeniem w sklepach na całym świecie, m.in. w Holandii Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Danii, Hiszpanii, Korei i Japonii.

stołek

fot. stołek

Stołeczki Happy Barok to z kolei produkt całkowicie polski. Jego twórcą jest utalentowana projektantka Katarzyna Jasyk. Poszczególne modele nawiązują do wzornictwa z różnych okresów. Do ulubionych stołeczków Kasi i Filipa z FORMAZONE należą zgrabne Odo na trzech nogach, inspirowane wzornictwem lat 50. i 60. Ostatnio na formazone.pl pojawiły się także nowe modele, które wyróżniają toczone, drewniane nogi w kolorowych „skarpetkach”.

stołek

fot. stołek

stołek

fot. stołek

meble

fot. meble

stołek

fot. stołek

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)