Stwórz własny komplet wypoczynkowy

Niegdyś meblami wyznaczaliśmy granice stref w mieszkaniu. Dziś to one dostosowują się do zmieniających się potrzeb użytkowników. Takie cechy posiadają modne i ergonomiczne meble wypoczynkowe o niezwykle energetyzujących kolorach z serii Cube.

salon

fot. salon

Lekkie i praktyczne meble to odpowiedź na przytłaczające, zwaliste formy wyposażenia wnętrz, które już dawno znudziły się projektantom. Obecnie to funkcjonalne moduły, które można przestawiać w zależności do potrzeb – tak, jak w serii Cube od Agata Meble, są najchętniej wykorzystywane do kreowania praktycznych i ultranowoczesnych aranżacji. Seria składa się z elementów, które można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc system wypoczynkowy dostosowany do indywidualnych potrzeb. Konfigurację puf i oparć można zmienić w każdej chwili. Narożnik, na którym utniemy sobie popołudniową drzemkę w kilka chwil może zmienić się w pufy idealne do usadzenia gości, a za moment stać się dużym, wygodnym łóżkiem.

Niewielkie, dwupokojowe mieszkania, które są obecnie najpopularniejszym produktem na rynku nieruchomości, wymagają odpowiedniego podejścia w kwestii aranżacji wnętrz. Ich wystrój powinien być funkcjonalny, a zarazem elegancki i modny. Modułowa budowa Cube pozwala na rozbudowywanie zestawu wypoczynkowego w zależności od potrzeb czy wymianę pojedynczych elementów. System składa się z megapuf, oparć i poduszek o różnych wymiarach i kolorach, a poszczególne elementy sprzedawane są oddzielnie. Dodatkowo, dzięki modułowej budowie dobranie sofy do pokoju o bardzo nietypowych wymiarach staje się niezwykle proste. Kolekcja Cube to także doskonały pomysł na urządzenie wnętrz o zmiennych funkcjach. Przy pomocy mobilnych elementów można łatwo modelować przestrzeń tak jak układankę z klocków lego. Z pewnością meble te doskonale sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach, zarówno w salonie, jak i pokoju nastolatka.

Zestawy dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, która obejmuje zarówno nasycone, soczyste barwy, jak i wyciszone biele czy szarości. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)